Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Doom 3: BFG Edition

Doom 3: BFG Edition zadebiutował na urządzeniach z Androidem

Jiker, 8 czerwca 2015, 15:21

Posiadacze urządzeń z rodziny Shield – ubiegłorocznego tabletu i świeżo wydanej konsoli – mogą już zaopatrzyć się w specjalną, mobilną odsłonę Doom 3: BFG Edition. Kultowa strzelanka studia id Software została wydana w modelu premium.

Wymagania sprzętowe Doom 3 BFG Edition i amerykańska premiera gry

Aver, 17 października 2012, 11:00

Firma Bethesda ujawniła wymagania sprzętowe odświeżonej wersji trzeciej odsłony króla strzelanek. Doom 3 BFG Edition oferuje wsparcie dla stereoskopowego 3D. Tytuł zadebiutował wczoraj w Stanach Zjednoczonych. W Europie zostanie udostępniony w piątek.

Szczegóły trybu multiplayer w grze Doom 3 BFG Edition

Aver, 6 września 2012, 13:01

Studio Bethesda Softworks opublikowało krótki FAQ do gry Doom 3 BFG Edition. Doom III w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 będzie pozbawiony lokalnego trybu multiplayer, a wchodzące w skład pakietu Doom i Doom II nie umożliwią zabawy wieloosobowej na PC.

John Carmack przeprasza za premierę gry RAGE i potwierdza produkcję Dooma 4

Ender, 4 sierpnia 2012, 20:20

W czasie przemowy na konwencie QuakeCon 2012, John Carmack z id Software przeprosił graczy za błędy jakie nękały grę RAGE oraz jej nie do końca udaną premierę. Równocześnie potwierdził, że większa część sił jego studia jest teraz skupiona na produkcji czwartej części Dooma.

Doom 3 BFG Edition zadebiutuje 19 października

Kono, 20 czerwca 2012, 11:16

Bethesda ujawniła datę premiery i cenę gry Doom 3 BFG Edition. Produkcja zadebiutuje w Polsce 19 października i ukaże się równolegle na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360.

Doom 3 BFG Edition - dodatkowa zawartość i problemy z wersją na PlayStation 3

Sarge, 13 czerwca 2012, 10:05

John Carmack ze studia id Software poinformował, że przeniesienie gry Doom 3 BFG Edition na PlayStation 3 nie jest tak łatwe, jak moglibyśmy oczekiwać. W związku z tym posiadacze konsol nie powinni spodziewać się implementacji szczególnych efektów graficznych. Ujawniono także szczegóły na temat dodatkowej zawartości wprowadzonej w tej edycji popularnej strzelaniny.

Doom 3 BFG Edition w wirtualnej rzeczywistości? John Carmack prezentuje swój najnowszy projekt

Aver, 7 czerwca 2012, 11:12

John Carmack, jedna z najważniejszych postaci w historii komputerowej rozrywki, zaprezentował na targach E3 specjalne gogle, umożliwiające rozgrywkę w Doom 3 w writualnej rzeczywistości. Są one owocem jego… hobbystycznej pracy w wolnych chwilach.

Zremasterowana wersja gry Doom 3 trafi na pecety i konsole

Olek, 30 maja 2012, 19:25

Firma Bethesda Softworks poinformowała o planach wydania Doom 3 BFG Edition. Zremasterowana strzelanina studia id Software, wraz z dodatkiem Ressurection of Evil i bonusami, ukaże się jesienią w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.