Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Heroes & Generals

Heroes & Generals ma już 10 milionów zarejestrowanych użytkowników

AlexB, 17 stycznia 2017, 21:10

Studio Reto-Moto pochwaliło się, że jego czołowa gra, Heroes & Generals, ma już 10 milionów zarejestrowanych użytkowników. Z tej okazji twórcy przygotowali specjalne wyzwania.

Darmowy FPS Heroes & Generals po latach testów i Wczesnego Dostępu debiutuje w pełnej wersji

Jakub Mirowski, 26 września 2016, 12:28

Po kilku latach beta-testów oraz dwóch latach pobytu w etapie Wczesnego Dostępu gra Heroes & Generals, darmowy, sieciowy FPS z elementami strategii, ostatecznie doczekał się wersji 1.0.

Wieści ze świata (Rainbow Six: Siege, Heroes & Generals, Supreme Ruler, Battlezone 98 Redux) 26/7/2016

Draug, 26 lipca 2016, 14:16

Dziś piszemy o zapowiedzi trzeciego DLC do Rainbow Six: Siege (Operation Skull Rain), 8 milionach graczy w Heroes & Generals oraz o wydaniu dodatków Trump Rising do Supreme Ruler Ultimate i The Red Odyssey do Battlezone 98 Redux. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Heroes & Generals – otwarta beta dostępna dla wszystkich

eLCeBe, 1 marca 2013, 17:09

Dobra wiadomość dla fanów strzelanek MMO utrzymanych w klimatach drugiej wojny światowej. Rozpoczęły się otwarte beta testy Heroes & Generals, przeznaczonej do sieciowej rywalizacji gry łączącej elementy shootera FPP ze strategią i minigierkami na smartfony.

Rozdajemy klucze do bety Heroes & Generals

luckie, 25 stycznia 2013, 12:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach Heroes & Generals, gry twórców Hitmana, w której wspólnie bawić się mogą miłośnicy FPS-ów oraz domorośli stratedzy. Odpowiedni klucz możecie odebrać na naszej stronie promocyjnej. Warto się pośpieszyć, gdyż liczba kodów jest ograniczona.

Wieści ze świata (World of Warplanes, Uncharted 2: Among Thieves, Call of Duty: Modern Warfare 3) 23/5/12

Sarge, 23 maja 2012, 14:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o siedemnastym rozszerzeniu do EVE Online, promocyjnym weekendzie w strzelaninie Call of Duty: Modern Warfare 3, darmowych dodatkach do Uncharted 2: Among Thieves, a także beta testach takich gier jak World of Warplanes, Heroes & Generals, World of Mercenaries, czy Mechwarrior Online.

Wieści ze świata (Kinect, Heroes & Generals, Silent Hill Homecoming) 29/11/11

Jiker, 29 listopada 2011, 10:30

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Heroes & Generals, kiepskiej sprzedaży Kinecta w Japonii, starcie bety Legends of Grimrock, a także prośbie studia Robomodo.

Heroes & Generals - nietypowa, sieciowa gra wojenna od Duńczyków

Kono, 4 października 2011, 13:15

Duński zespół deweloperski Reto-Moto pracuje nad multiplatformową grą wojenną zatytułowaną Heroes & Generals. Produkcja pozwoli wcielić się w rolę zarówno szeregowców walczących na linii frontu, jak i generałów wydających najważniejsze rozkazy.