Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 września 2020, 18:55

autor: Karol Laska

Złóż pre-order na PlayStation 5 ze szczerego złota. Masz kilka dni na zebranie pieniędzy

Jeden z najbardziej prestiżowych sklepów z towarami luksusowymi doda niebawem do swojej oferty PlayStation 5 w zestawie z padem oraz słuchawkami. Każde z tych urządzeń będzie pokryte prawdziwym złotem.

Złóż pre-order na PlayStation 5 ze szczerego złota. Masz kilka dni na zebranie pieniędzy - ilustracja #1
Tylko dla koneserów.

Firma Truly Exquisite specjalizuje się w projektowaniu luksusowych wersji urządzeń elektronicznych. W swojej ofercie ma już pozłacanego iPhone’a 12 czy Samsunga Galaxy S20. Teraz właściciele internetowego sklepu poszli o krok dalej i przygotowali coś dla bogatych graczy. Mowa o limitowanej edycji konsoli PlayStation 5 w trzech wariantach – z 24-karatowego złota, z 18-karatowego różowego złota oraz z platyny.

Za każdą z tych wersji PS5 musimy wyłożyć kwotę oscylującą w granicach 8 tysięcy funtów (około 40 tysięcy złotych). Ponadto za „symboliczne” opłaty w postaci 649 funtów (3250 złotych) oraz 399 funtów (2000 złotych) można zakupić kolejno specjalnie zaprojektowany kontroler oraz zestaw słuchawkowy. Przedsprzedaż rusza już w czwartek, 10 września, a przewidywany termin dostawy to grudzień 2020 roku. Kto wie czy w podobnym czasie nie będzie można składać zamówień na standardowe wersje konsoli. Błyszczący sprzęt możecie podziwiać w całej okazałości w poniższym filmiku.