Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 lipca 2014, 13:54

autor: Renox

Xbox One - znamy ceny i zawartość zestawów premierowych

Microsoft w rozesłanej informacji prasowej ujawnił ceny oraz zawartość dwóch zestawów premierowych Xbox One, które będą dostępne od dnia premiery konsoli w naszym kraju, tj. 5 września tego roku. Co prawda już jakiś czas temu pisaliśmy o obu zestawach, jednak ujawnione wówczas ceny okazały się błędne.

Na dzień premiery w naszym kraju Microsoft szykuje dwa zestawy konsoli Xbox One. - Xbox One - znamy ceny i zawartość zestawów premierowych - wiadomość - 2014-07-21
Na dzień premiery w naszym kraju Microsoft szykuje dwa zestawy konsoli Xbox One.

Na temat zawartości oraz cen startowych zestawów Xbox One w Polsce pisaliśmy już na początku tego miesiąca. Podane wówczas informacje na temat tego, ile będą kosztowały określone edycje wspomnianej konsoli, okazały się jednak błędne (ujawnione ceny detaliczne, które swoją drogą mogą ulec zmianie, są w rzeczywistościo niższe), co potwierdziła rozesłana dzisiaj przez Microsoft informacja prasowa. Znając oficjalne stanowisko giganta z Redmond w tej sprawie, możemy więc zrobić odpowiednią aktualizację.

Xbox One zadebiutuje w naszym kraju 5 września tego roku. W dniu premiery będziemy mogli zaopatrzyć się w dwa odmienne zestawy, które różnią się zarówno ceną, jak i tym, co zawierają w środku. Najtańszą dostepną opcją będzie zestaw, którego cena sugerowana wynosi 1699 złotych. W środku znajdziemy konsolę z dyskiem 500 GB, kabel HDMI, bezprzewodowy kontroler, zestaw słuchawkowy z mikofonem, zasilacz, 14-dniowy dostęp do konta Xbox Live Gold, a także kody uprawniające do pobrania gier FIFA 15 oraz Forza Motorsport 5.

Tak prezentuje się zestaw za 1699 zł (cena detaliczna).
Tak prezentuje się zestaw za 1699 zł (cena detaliczna).

Jeżeli posiadacie natomiast trochę więcej gotówki, Microsoft daje możliwość zaopatrzenia się w nieco droższy, bo kosztujący 1999 złotych, zestaw. W środku znajdziemy, oprócz elementów wymienionych w wyżej opisanej edycji, sensor Kinect, bezprzewodowy kontroler z limitowanej serii Day One, naklejkę Xbox oraz osiągnięcie Day One. Tak samo jak w przypadku tańszego zestawu, w pudełku dostaniemy kody na dwie gry - FIFA 15 i Dance Cental: Spotlight.

Zestaw dostępny w cenie detalicznej 1999 złotych.
Zestaw dostępny w cenie detalicznej 1999 złotych.

Rozesłana przez polski oddział Microsoft informacja prasowa z całą pewnością optymistycznie nastroi graczy wyczekujących premiery konsoli giganta z Redmond na naszym rodzimym rynku. Okazuje się bowiem, że oba opisywane wyżej zestawy są w rzeczywistości wyraźnie tańsze, niż jak do tej pory myśleliśmy. Czy nowa, niższa cena skłoni Was do zakupienia Xbox One? Jeśli tak, na którą z wymienionych wyżej opcji się zdecydujecie?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach