Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 listopada 2013, 09:47

autor: Góral

Xbox One - użytkownicy wadliwych egzemplarzy otrzymają grę za darmo

Pechowi nabywcy Xboksa One, którzy natrafili na konsolę z zepsutym napędem Blu-ray, otrzymają cyfrową edycję jednej z czterech gier. Dzięki temu będą mogli bawić się na wadliwym urządzeniu do momentu jego wymiany na niewybrakowany egzemplarz.

Serwis Polygon donosi, że koncern Microsoft rozdaje za darmo cyfrowe wersje gier osobom, które trafiły na wadliwego Xboksa One. Sytuacja dotyczy egzemplarzy z niesprawnym napędem Blu-ray, o czym pisaliśmy w dniu premiery konsoli.

Część premierowych egzemplarzy Xbox One posiada zepsuty napęd Blu-ray. - Xbox One - użytkownicy wadliwych egzemplarzy otrzymają grę za darmo - wiadomość - 2013-11-26
Część premierowych egzemplarzy Xbox One posiada zepsuty napęd Blu-ray.

Czekając na sprawny egzemplarz next-gena, klienci borykający się z problemami mogą pograć w jedną z czterech produkcji pobranych z usługi Xbox Live. Jako zadośćuczynienie firma oferuje następujące tytuły:

Według koncernu na rynku znajduje się niewielka liczba popsutych Xboksów One, ale pechowi klienci mogą liczyć na indywidualne wsparcie, powyższą rekompensatę i szybkie rozwiązanie sytuacji. Dodatkowym plusem jest fakt, że producent sprzętu nie wymaga odesłania wadliwego egzemplarza. Jest on zabierany dopiero w momencie dostarczenie nowej konsoli przez kuriera w ramach gwarancji. W związku z tym dzięki darmowej cyfrowej wersji wybranej gry, można się bawić na wybrakowanym Xboksie One.

Xbox One zadebiutował 22 listopada w 13 krajach i w ciągu niecałych 24 godzin sprzedał się w ilości przekraczającej milion egzemplarzy. Polska premiera next-gena firmy Microsoft nastąpi w przyszłym roku - ciągle czekamy na ogłoszenie dokładniejszego terminu premiery.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach