Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 2 grudnia 2015, 12:50

autor: Meehow

Wydano sterowniki GeForce zoptymalizowane dla Just Cause 3 i Rainbow Six: Siege

Firma NVIDIA wypuściła nowe sterowniki z serii Game Ready, zoptymalizowane dla gier Just Cause 3 i Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, które zadebiutowały wczoraj na rynku.

Firma NVIDIA wypuściła nową wersję sterowników do kart grafiki GeForce, oznaczoną numerem 359.06. Kolejne wydanie oprogramowania GameReady optymalizuje działanie gier Just Cause 3 i Rainbow Six: Siege, które zadebiutowały wczoraj na rynku. Poza tym dodano bądź zmodyfikowano kilka profili SLI i 3D Vision. Usunięto również błąd mogący powodować wysiadki do pulpitu w Call of Duty: Black Ops III w systemach operacyjnych Windows Vista, 7, 8 i 8.1. Ponadto producent zwrócił uwagę na fakt, że aktualizacja sterownika nie powiedzie się, jeśli wybierzemy aplikację GeForce Experience jako jeden ze składników instalacji, nie będąc jednocześnie połączonym z Internetem bądź pracując w trybie awaryjnym (dotyczy Windowsa 10, 7 i Visty). Z całością dokumentacji technicznej w języku angielskim można zapoznać się pod tym adresem.

Oprogramowanie GeForce Game Ready Driver 359.06 WHQL dostępne jest w tym miejscu bądź z poziomu wyżej wspomnianego programu GeForce Experience. Wspierane karty graficzne to modele z serii 400, 500, 600, 700, 800M i 900, wraz z ich mobilnymi odpowiednikami (gdzie dotyczy).