Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 czerwca 2018, 18:25

Sterowniki GeForce 398.36 Game Ready z ulepszeniami dla The Crew 2

Nvidia opublikowała paczkę sterowników o numerze 398.36 przeznaczoną dla posiadaczy kart graficznych z rodziny GeForce. Ich głównym zadaniem jest poprawa działania GPU w grze The Crew 2.

Na stronie Nvidii pojawiła się informacja o premierze nowej wersji sterowników do kart graficznych z rodziny Nvidia opatrzonych certyfikatem „Game Ready”. Paczka została oznaczona numerem 398.36 i jej głównym elementem składowym jest optymalizacja działania GPU w nadchodzącej grze studia Ivory Tower i Ubisoftu, czyli The Crew 2, która pojawi się w sklepach 29 czerwca.

Nowe sterowniki poprawiają działanie kart graficznych z rodziny GeForce w The Crew 2. - Sterowniki GeForce 398.36 Game Ready z ulepszeniami dla The Crew 2 - wiadomość - 2018-06-26
Nowe sterowniki poprawiają działanie kart graficznych z rodziny GeForce w The Crew 2.

Oprócz tego nowa edycja sterowników poprawia szereg błędów związanych z grami oraz niedoróbkami technicznymi. W przypadku Gears of War 4 drivery eliminują błąd z pojawianiem się tzw. „blue screena’ w trakcie rozgrywki. Sterowniki naprawiają również problem polegający z ciągłym działaniem funkcji G-Sync - nawet po jej ręcznym wyłączeniu, a ponadto eliminują zjawisko czarnego ekranu pojawiające się po instalacji wersji „sterów” o numerze 379.31. Nie spotkamy także problemów z działaniem gier w trybie Surround, jak również niewłaściwym odtwarzaniem materiałów wideo nie korzystających z trybu HDR przy włączonej obsłudze tej technologii.

Paczkę sterowników pobierzemy oczywiście ze strony Nvidii. Drivery zainstalujemy na pecetach z systemami operacyjnymi Windows 7 / 8.1 /10 w wersji 64-bitowej i współpracują one z kartami graficznymi z rodzin: Kepler, Maxwell oraz Pascal.