Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 23 lipca 2020, 10:20

autor: Sodar

Od PS1 do PS5 - wideo pokazuje, jak zmieniało się PlayStation

Na YouTube został opublikowany materiał wideo prezentujący ewolucję rodziny PlayStation od pierwszej generacji do najnowszej PS5. Warto zobaczyć, jak zmieniały się konsole Sony.

Od PSX do PS5 - wideo pokazuje, jak zmieniało się PlayStation - ilustracja #1
Wszystkie generacje PlayStation na jednym obrazku. Źródło: Flatlife

Kanał YouTube Flatlife opublikował materiał filmowy Evolution of PlayStation, na którym pokazuje kolejne konsole z rodziny PlayStation - od PS1 do nieobecnej jeszcze na rynku PS5. Oglądając ten niedługi film można zobaczyć w skrócie, co wprowadzały kolejne platformy, a także jak ewoluowały gry. Wszystko okraszone jest przyjemnymi dla oka animacjami autora.

Oglądając materiał można poznać wiele ciekawych faktów, jak znaczenie symboli na padach DualShock, która generacja PlayStation najlepiej się sprzedawała, która była najdroższa i na koniec, co deweloperzy szykują na premierę PS5. Zapraszam do obejrzenia filmu, a zainteresowanych nowymi konsolami odsyłam do artykułu.

Jak włączyć polskie napisy.

Wskazówka dla tych, którzy nie są biegli w rozumieniu angielskiej mowy. Teoretycznie film nie zawiera polskich napisów. Ale można włączyć ich całkiem udany substytut. Aby to zrobić, trzeba kliknąć na ikonkę ustawień w prawym dolnym rogu obrazu (trybik). Następnie wybrać Napisy > Przetłumacz automatycznie. Z listy wybrać język polski. W ten sposób otrzymamy polski tekst, tłumaczony przez translator z angielskich napisów.