Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 sierpnia 2018, 16:14

autor: Vergil

NZXT zaprezentowało H700 Nuka-Cola – limitowaną obudowę nawiązującą do serii Fallout

Firma NZXT pokazała światu specjalną wersję swojej obudowy H700, okraszoną motywem z serii Fallout. Choć jej cena nie należy do najniższych, powinna spodobać się fanom postapokaliptycznego uniwersum.

Firma NZXT, zajmująca się produkcją sprzętu i akcesoriów komputerowych, zaprezentowała limitowaną wersję swojej obudowy noszącej miano H700; H700 Nuka-Cola powstała we współpracy z Bethesdą Softworks, a jak sama nazwa wskazuje, swoim wyglądem nawiązuje do serii Fallout. Wyceniono ją na 299,99 dolarów (około 1100 złotych, czyli niemal dwukrotnie więcej od standardowej H700); z jej ewentualnym zakupem warto jednak się pospieszyć, gdyż wyprodukowano jedynie dwa tysiące sztuk.

NZXT H700 Nuka-Cola prezentuje się niczym reklama słynnego napoju, znaleziona na postapkokaliptycznych pustkowiach. - NZXT zaprezentowało H700 Nuka-Cola – limitowaną obudowę nawiązującą do serii Fallout - wiadomość - 2018-08-09
NZXT H700 Nuka-Cola prezentuje się niczym reklama słynnego napoju, znaleziona na postapkokaliptycznych pustkowiach.

Bok obudowy NZXT Nuka-Cola zdobi grafika promująca słynny (przynajmniej w uniwersum Fallouta) napój; całość pokryto czerwoną farbą, a dzięki efektowi „postarzenia” ma ona wyglądać niczym znalezisko wykopane gdzieś na pustkowiach. Na tym nie koniec, gdyż konstrukcję podświetlono czerwonymi diodami LED i wzbogacono o specjalnie zaprojektowane otwory dla wentylatorów oraz miejsce na kable. Ponadto do pudełek producent dorzuca losowe figurki Vault-Boya.

Reszta pozostała niezmieniona w stosunku do standardowej wersji H700. Obudowę wykonano więc ze stali, z kolei szkło hartowane na łatwo zdejmowalnym panelu bocznym pozwala zajrzeć do jej wnętrza. W tym momencie należy wspomnieć, że firma ma w swojej ofercie również obudowę dla swojej płyty głównej Z370, czyli N7 Z370 Nuka-Cola, również okraszoną motywem z Fallouta; wyceniono ją na 49,99 dolarów (czyli około 184 złote).

Obudowa na płytę główną N7 Z370 Nuka-Cola w całej swej okazałości. - NZXT zaprezentowało H700 Nuka-Cola – limitowaną obudowę nawiązującą do serii Fallout - wiadomość - 2018-08-09
Obudowa na płytę główną N7 Z370 Nuka-Cola w całej swej okazałości.

Warto odnotować, że H700 Nuka-Cola to druga licencjonowana obudowa, która trafiła do oferty firmy NZXT. Pierwszą była H700 PUBG – jak wskazuje nazwa, okraszono ją motywem z gry Playerunknown’s Battlegrounds.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy NZXT