Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 24 czerwca 2021, 15:10

Możliwość zakupu GeForce RTX 3080 Ti nagrodą w konkursie Bethesdy

Bethesda zorganizowała nietypowe losowanie. 300 osób, do których uśmiechnie się szczęście, zyska możliwość zakupu za 1400 euro zestawu złożonego z GeForce RTX 3080 Ti, a także gry Doom Eternal i kilku gadżetów z nią związanych.

Nowe katy graficzne oraz konsole dziewiątej generacji ciężko jest kupić. Tak ciężko, że wydając zestaw Doom Eternal GeForce RTX 3080 Ti Limited Edition Demon Slayer Bundle – zawierający jeden z mocniejszych układów od Nvidii – Bethesda zdecydowała się przeprowadzić losowanie, które zapewni 300 osobom możliwość jego zakupu za 1399,99 euro (około 6340 złotych). Jak czytamy:

Ze względu na bardzo duży popyt, określona liczba osób zainteresowanych kupnem tego zestawu zostanie wybrana losowo. Po upływie terminu zgłaszania się Gear Store roześle do szczęśliwców e-maile z linkami do zakupu, a wszystkie nieodebrane zestawy zostaną przekazane do kolejnego losowania.

Źródło: Bethesda Softworks.

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy zarejestrować się tutaj. Oprócz karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition, w zestawie znajdą się także: klucz Steam do gry Doom Eternal Deluxe Edition, sporych rozmiarów podkładka pod mysz z motywem ze strzelanki id Software, pokryta sztucznym tytanem minifigurka Slayera oraz jego maskotka, koszulka z logo gry i plecak.

Jeśli zatem macie odłożoną okrągłą sumkę na nową kartę graficzną, możecie się zgłosić. Zapisy rozpoczęły się wczoraj i potrwają do 7 lipca do godziny 11:59 czasu polskiego. Zwycięzcy zostaną wybrani 8 lipca, a na zakup swoich zestawów będą mieli 48 godzin. Jeśli tego nie zrobią, odbędzie się kolejne losowanie.