Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 czerwca 2021, 15:15

Noc Żywych Przelewów - szybka kasa do zgarnięcia w konkursie BLIKA!

Aby zawalczyć o Przelew na telefon BLIK, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: który z redaktorów TVGRY ma największe szanse na przeżycie apokalipsy zombie?

Żarty się skończyły! Do miasta nadciąga horda zombie i tylko najlepsi, najsprytniejsi, najbardziej doświadczeni przetrwają! W redakcji TVGRY przygotowania idą pełną parą, w końcu… raz się żyje! Swoje umiejętności, spryt i odwagę śmiałkowie zaprezentują w trakcie zombie-transmisji, która odbędzie się 7 lipca na kanale TVGRYplus. Ale jeśli myślicie, że na okładaniu zombiaków kijem baseballowym, łopatą czy patelnią się skończy, to jesteście w błędzie. Nieco adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło, do akcji dołącza bowiem BLIK i ich konkurs „Noc żywych przelewów”, w którym można zgarnąć nawet 200 zł za… no właśnie? Za co?

Szczegółowe zasady konkursu

Dajcie się ponieść fantazji, ponieważ macie przed sobą dobrze Wam znanych redaktorów TVGRY. Zadanie, które dla Was przygotowaliśmy brzmi:

„Nastąpiła apokalipsa zombie. Który z redaktorów TVGRY ma największe szanse na przeżycie i dlaczego?”

Nie ograniczajcie wyobraźni! Bądźcie zabawni, złośliwi, błyskotliwi, kreatywni – w końcu mówimy o TVGRY! Do pracy tekstowej możecie dołączyć dowolne elementy graficzne. W drodze do zgarnięcia szybkiej kasy należy pamiętać o kilku krokach:

• Musisz mieć apkę, która udostępnia usługę Przelew na telefon BLIK. Pamiętaj też, by zarejestrować numer telefonu w tej usłudze, bo tylko w ten sposób możliwe będzie odebranie nagrody! Prostą instrukcję rejestracji numeru i listę aplikacji z BLIKIEM znajdziesz tutaj.

• Sprawdź Regulamin i odpowiedz na pytanie: „Gdyby nastąpiła apokalipsa zombie, to który z redaktorów TVGRY miałby największe szanse na przeżycie i dlaczego?”. Możesz dołączyć elementy graficzne.

• Zgłoszenie prześlij na e-mail [email protected] i podpisz je ksywką z konta GRY-OnLine. Uzupełnij swoje dane na koncie GRY-OnLine (zwłaszcza numer telefonu, na który zrealizowany zostanie Przelew na telefon BLIK).

• Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl”. Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj.

• Czekaj na wiadomość e-mail. Nagrody zostaną przekazane podczas streamu na kanale TVGRYplus, za pośrednictwem Przelewu na telefon BLIK.

Na Wasze prace czekamy do 5 lipca.

Nagrody

10 autorów najlepszych prac tekstowych zgarnie 200 zł, a 10 wyróżnionych laureatów 50 zł. Nagrody zostaną przekazane za pośrednictwem szybkiego Przelewu na telefon BLIK podczas specjalnego, zombie-streamu na kanale TVGRYplus.

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: https://blik.gry-online.pl/. Powodzenia!