Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2021, 17:05

autor: AlexB

Sonic Mania i Horizon Chase Turbo od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store pojawi się opcja zdobycia za darmo dwóch kolejnych gier - Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania. Obie te pozycje będzie można przypisywać do swoich kont do 1 lipca.

[Aktualizacja] Horizon Chase Turbo i Sonic Manię można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie The Spectrum Retreat.

Po serii dość głośnych tytułów w ubiegłym tygodniu firma Epic Games zdecydowała się na rozdanie na swojej platformie cyfrowej dystrybucji dwóch nieco mniejszych produkcji - Hell is Other Demons i Overcooked! 2. Obie te pozycje wciąż można przypisywać do swoich kont do godziny 17:00. Natomiast później, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, udostępnione zostaną dwa kolejne tytuły, czyli Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania.

Horizon Chase Turbo jest opracowaną przez studio Aquiris Game grą wyścigową, stanowiącą ulepszoną wersję produkcji mobilnej z 2015 roku. W ramach zabawy możemy zasiąść za kierownicami 31 pojazdów i stanąć do rywalizacji na ponad setce tras. Tytuł został zainspirowany hitami z ery 16-bitowców, zatem jeśli uwielbialiście wówczas wirtualne ściganie, to Horizon Chase Turbo może okazać się dla Was bardzo przyjemnym powrotem do przeszłości.

  1. Horizon Chase Turbo na platformie Epic Games Store

Z kolei Sonic Mania to klasyczna platformówka 2D, która stanowi sentymentalną podróż do czasów pierwszych odsłon kultowego cyklu o przygodach superszybkiego niebieskiego jeża, będącego maskotką firmy SEGA. W trakcie rozgrywki będziemy przemierzali kolorowe, pełne pułapek i przeciwników poziomy i zbierali złote pierścienie zarówno jako tytułowy Sonic, jak i jego towarzysze - Tails i Knuckles.

  1. Sonic Mania na platformie Epic Games Store

Horizon Chase Turbo i Sonic Manię będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 1 lipca. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (lub pozycje) zostaną udostępnione bezpłatnie jako kolejne, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store