Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Karciane - Gry Logiczne Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku logiczne o tematyce karciane na platformę Microsoft Xbox 360 ułożone według popularności.

Gry logiczne. Gatunek gier, w których nadrzędnym celem jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w szczątkowej formie. Rozwiązanie zagadek wymaga logicznego myślenia, strategii, umiejętności rozpoznawania schematów i spostrzegawczości.

X360
Logiczne
karciane
Poker Night 2
Poker Night 2

Logiczne 23 kwietnia 2013

Poker Night 2 to gra karciana wyprodukowana przez zespół Telltale Games. Przy stole pokerowym zasiadają postacie z takich serii jak Borderlands, Portal, Sam & Max czy Evil Dead. Produkcja utrzymana jest w humorystycznych klimatach i pozwala na zabawę według zasad Texas Hold’Em i Omaha.

Might & Magic: Duel of Champions - Forgotten Wars
Might & Magic: Duel of Champions - Forgotten Wars

Logiczne 23 lipca 2014

Przygotowane przez firmę Ubisoft oficjalne rozszerzenie do sieciowej gry karcianej Might and Magic: Duel of Champions, wydane także na konsolach w formie samodzielnej produkcji, łączącej zawartość gry podstawowej oraz DLC. W dodatku Forgotten Wars powracamy do słynnego uniwersum fantasy, by po wykreowaniu bohatera i skompletowaniu własnej talii kart brać udział w kolejnych epickich pojedynkach, których celem jest pozbawienie naszego przeciwnika wszystkich punktów życia.

World Series of Poker: Tournament of Champions
World Series of Poker: Tournament of Champions

Logiczne 19 września 2006

World Series of Poker: Tournament of Champions jest kontynuacją World Series of Poker, najlepiej sprzedającej się symulacji pokera w 2005 roku.

Lost Cities
Lost Cities

Logiczne 23 kwietnia 2008

Lost Cities to elektroniczna wersja popularnej gry karcianej. Wcielamy się w postać badacza, zajmując się eksploracją najróżniejszych zakątków świata. Do zabawy wykorzystujemy talię składającą się z 60 kart.

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013
Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013

Logiczne 20 czerwca 2012

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013 to gra strategiczna bazująca na zasadach kultowej karcianki – Magic: The Gathering. Gracze wcielają się w role magów i toczą między sobą pojedynki, używając do tego wirtualnych kart reprezentujących rozmaite stwory, zaklęcia, umiejętności i przedmioty. Tytuł wyprodukowany został przez studio Stainless Games.

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers
Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers

Logiczne 17 czerwca 2009

Magic The Gathering: Duels of the Planeswalkers stanowi kolejną próbę przeniesienia kultowej karcianki na ekran monitora. Gracz wciela się w potężnego maga i wyrusza w podróż przez zróżnicowane krainy.

Full House Poker
Full House Poker

Logiczne 16 marca 2011

Symulator gry w pokera wyprodukowany przez Krome Studios. Gra opiera się przede wszystkim na rozgrywce wieloosobowej. Wcielamy się w wirtualnego gracza i bierzemy udział w pokerowej rozgrywce, zgodnie z zasadami Texas Hold’em. Oprócz samej gry ważne jest również samopoczucie postaci, które kontrolujemy za pomocą serii minigierek. Kolorowa grafika wykorzystana do prezentacji tytułu jest bardzo przyjemna dla oka.

Gin Rummy
Gin Rummy

Logiczne 3 września 2008

Gin Rummy to elektroniczna wersja popularnej gry karcianej, znanej jako remik gin. Produkcja ta została udostępniona do płatnego pobrania za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Hardwood Spades
Hardwood Spades

Logiczne 2 grudnia 2005

Hardwood Spades to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Piki. Powstała ona pod koniec lat trzydziestych XX w. w USA.

Texas Hold 'Em
Texas Hold 'Em

Logiczne 23 sierpnia 2006

Gra o tematyce hazardowej, w której przystępujemy do tytułowej odmiany pokera. Do wyboru zarówno rozbudowany singleplayer, jak i równie interesujący multiplayer dla ośmiu graczy.

World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer
World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer

Logiczne 10 sierpnia 2007

World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer to pozycja, przeznaczona dla miłośników hazardu i firmowana nazwiskiem jednego z najlepszych pokerzystów na świecie. Tytuł jest już drugą próbą wirtualnej adaptacji gry karcianej, przeprowadzoną przez studio Crave Entertainment.

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012
Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012

Logiczne 15 czerwca 2011

Kontynuacja udanej adaptacji najpopularniejszej karcianki na świecie. Zabawa polega na starciach dwóch magów. Orężem każdego jest własna talia, w skład której wchodzą karty reprezentujące różne stwory, zaklęcia, umiejętności bądź artefakty. W porównaniu do pierwszej części dodano samouczek, nowe karty i wyzwania logiczne oraz tryb kooperacyjny, w którym dwóch graczy łączy siły przeciwko Sztucznej Inteligencji.

Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels
Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels

Logiczne 3 listopada 2010

Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels jest przygotowaną przez deweloperów z firmy Konami grą logiczną, stanowiącą konsolową adaptację popularnej karcianki. Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o starciach w trybie multiplayer. Gracze mają za zadanie przy użyciu odpowiedniej kombinacji kart potworów, czarów i pułapek pozbawić przeciwników wszystkich punktów życia, jednocześnie odpierając ich ataki.

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers
Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

Logiczne 26 czerwca 2013

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers to stworzona wspólnymi siłami studia Stainless Games oraz wydawnictwa Wizards of the Coast wirtualna karcianka, oparta na zasadach najpopularniejszej stołowej gry tego typu. Rozgrywka sprowadza się do pojedynków między magami, toczonych za pomocą talii zawierających zaklęcia, przedmioty i przywoływane istoty.

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers
Magic 2015: Duels of the Planeswalkers

Logiczne 16 lipca 2014

Kolejna edycja jednej z najpopularniejszych adaptacji kultowej gry karcianej, rozwijanej przez studio Stainless Games we współpracy z wydawcą wersji papierowej, firmą Wizards of the Coast. Sednem rozgrywki jest rywalizacja potężnych magów, z których każdy dysponuje własną talią kart, symbolizujących zaklęcia, specjalne umiejętności, magiczne przedmioty lub potwory. Zabawa kończy się z chwilą odebrania przeciwnikowi wszystkich punktów życia.

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets
World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets

Logiczne 6 listopada 2007

Kolejna część popularnej serii, podejmującej tematykę tytułowego pokera. W edycji 2008 możemy liczyć między innymi na bardziej rozbudowane samouczki oraz możliwość odblokowania pomocnych w grze opcji.

World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In
World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

Logiczne 17 listopada 2006

Gra o tematyce hazardowej. Przystępujemy do dziewiętnastu różnych odmian tytułowego pokera. Uczestniczymy zarówno w profesjonalnych turniejach pokerowych, jak i bawimy się rozgrywając proste mini-gry.

Texas Cheat 'Em
Texas Cheat 'Em

Logiczne 13 maja 2009

Jedna z nielicznych elektronicznych gier karcianych w których można oszukiwać, wykorzystując również bardzo niekonwencjonalne metody.

Soltrio Solitaire
Soltrio Solitaire

Logiczne 16 maja 2007

Soltrio Solitaire jest zestawem pasjansów. Developerzy zaproponowali osiemnaście odmian wspomnianej gry, wśród których znajduje się przede wszystkim Spider, FreeCell i Klondike.

Hardwood Hearts
Hardwood Hearts

Logiczne 2 grudnia 2005

Hardwood Hearts to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Kierki.