Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Full House Poker (X360)

Full House Poker X360

Symulator gry w pokera wyprodukowany przez Krome Studios. Gra opiera się przede wszystkim na rozgrywce wieloosobowej. Wcielamy się w wirtualnego gracza i bierzemy udział w pokerowej rozgrywce, zgodnie z zasadami Texas Hold’em.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Full House Poker (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

16marca2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Full House Poker to symulator pokera stworzony przez Krome Studios. Produkcja jest duchową następczynią gry 1 vs. 100 i umożliwia zmierzenie się z innymi graczami lub sztuczną inteligencją w karcianych turniejach. Deweloper jest znany z wielu innych tytułów, w tym między innymi Game Room, czy Blade Kitten.

W Full House Poker stajemy do pokerowych pojedynków w różnych trybach rozgrywki. Najciekawszą formą zabawy są zdecydowanie mistrzostwa Texas Heat, podczas których możemy zmierzyć się nawet z trzydziestoma innymi zawodnikami za pośrednictwem Xbox LIVE. Cechą charakterystyczną produkcji jest to, że poszczególne zawody przedstawiono w telewizyjnej stylistyce, a sami gracze są reprezentowani przez swoje awatary.

Produkcja studia Krome korzysta z zasad Texas Hold'em i zawiera szczegółowe poradniki dla osób nie znających tej popularnej odmiany pokera. Podczas samej gry musimy obserwować nie tylko karty, ale i innych zawodników, a także kontrolować zachowanie własnej postaci w prostych minigierkach. Za każdą rozgrywkę w dowolnym trybie otrzymujemy punkty doświadczenia, za które kupujemy różne dodatki.

Autorzy postarali się o to, aby rozgrywka wieloosobowa, prowadzona w systemie turowym, nie przedłużała się w nieskończoność. Poszczególni zawodnicy mają tylko pół minuty na podjęcie decyzji o zagraniu. Wspomniane zawody Texas Heat trwają około 30 minut i są otwarte dla wszystkich chętnych. Co ciekawe, gracze, którzy zakończą rozgrywkę mogą kibicować osobom przy innych stołach.

Od strony graficznej Full House Poker jest niezwykle kolorowy. Turnieje pokerowe są rozgrywane w niezbyt szczegółowych, ale zróżnicowanych kasynach, utrzymanych w odmiennych stylistykach. Emocje towarzyszące zawodom są wyrażane przez awatary graczy, które wzbogacono o wiele zabawnych animacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Klasyfikacja PEGI Full House Poker

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Full House Poker

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
From Dust był najlepiej zarabiającą nową grą na Xbox LIVE Arcade w 2011 roku
From Dust był najlepiej zarabiającą nową grą na Xbox LIVE Arcade w 2011 roku

wiadomość27 stycznia 2012

Firma analityczna Forecasting & Analyzing Digital Entertainment podsumowała rok 2011 dla gier Xbox LIVE Arcade, wydawanych w dystrybucji cyfrowej na Xboksie 360. Okazuje się, że największe obroty wygenerowała najnowsza produkcja twórcy Another World, czyli From Dust. Sama platforma cieszy się 18% wzrostem w porównaniu z rokiem wcześniejszym.