Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Hardwood Hearts (X360)

Hardwood Hearts X360

Hardwood Hearts to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Kierki.

Logiczne | hazardowe | karciane | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Hardwood Hearts (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

2grudnia2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hardwood Hearts to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Kierki. Niniejszy tytuł udostępniono posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

W Hearts udział biorą trzy lub cztery osoby. Reguły zabawy wymagają wykorzystania standardowej talii, rozdzielonej pomiędzy zawodników. Użytkownicy odpowiednio dopasowują posiadane karty do koloru, wyłożonego na stół. Lewę zabiera ten, kto dał najwyższy symbol. Główny cel polega na zebraniu minimalnej ilości punktów. Najlepszym przepisem na to jest unikanie kierów i damy pik bądź zgromadzenie ich wszystkich. W drugiej sytuacji zasilone zostaje konto przeciwników.

Użytkownik sprawdza swoje umiejętności w starciach z żywymi konkurentami online. Oponenci mają sposobność do wysyłania sobie emotikon, wyrażających ich aktualny nastrój. Pozwala to również na rozpraszanie przeciwników i podziękowanie im po zakończonej zabawie. Zaimplementowano szereg opcji, dodatkowo uatrakcyjniających niniejszą pozycję. Dowolnie zmienia się kolor stołu, wygląd kart oraz wirtualne środowisko wraz z występującymi w nim efektami dźwiękowymi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Hardwood Hearts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hardwood Hearts

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live