Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS4XONEPC
Okładka Pure Hold'em World Poker Championship (PS4)

Pure Hold'em World Poker Championship

Symulacja rozgrywek pokerowych w wariancie Texas Hold'em, stworzona przez studio VooFoo z myślą o zmaganiach maksymalnie ośmiu osób.

Logiczne | karciane | multiplayer

Okładka Pure Hold'em World Poker Championship (PS4)

producent: VooFoo

wydawca: Ripstone

Strona oficjalna

data premiery gry:

18sie2015

PS4

20sie2015

PC

21sie2015

XONE

Pure Hold'em to symulator klasycznego pokera, w najpopularniejszym na świecie wariancie Texas Hold’em (pol. Teksański Klincz). Za stworzenie tytułu odpowiada niezależne brytyjskie studio VooFoo. Produkcja jest trzecią częścią serii Pure. Jej dwie poprzednie odsłony (Pure Chess oraz Pure Pool) skupiały się na realistycznym przedstawieniu rozgrywek bilardowych oraz szachowych. Deweloper przygotował również inne tytuły adaptujące klasyczne gry towarzyskie, takie jak Hustle Kings i Backgammon Blitz.

Tytuł symuluje rozgrywki profesjonalnego pokera, używającego wspomnianego już wariantu Texas Hold’em. W zabawie może uczestniczyć maksymalnie 8 osób. Przeciwnicy są kontrolowani przez komputerowe AI lub innych graczy w sieciowym trybie multiplayer. W zabawie używa się pełnej standardowej tali składającej się z 52 kart. W trakcie każdej rundy gracze dostają nowe karty i muszą zdecydować czy podbijają stawkę, sprawdzają rękę przeciwników lub pasują. Wygrywa osoba posiadająca najsilniejszy układ kart lub potrafiąc zmusić oponentów do poddania się.

Podobnie jak w poprzednich produkcjach z serii, autorzy zadbali o jak najbardziej realistyczne i interesujące przedstawienie otoczenia oraz elementów gry, takich jak stół czy karty. Bawić możemy się w 6 zróżnicowanych otoczeniach, od zwykłego kasyna po przeznaczony dla vip-ów penthouse. Jeżeli chcemy możemy również zmienić wygląd stołu, żetonów i kart, korzystając z kilku dostępnych tematów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Gry podobne do Pure Hold'em World Poker Championship

Klasyfikacja PEGI Pure Hold'em World Poker Championship

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Pure Hold'em World Poker Championship

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 2.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD lub lepsza, 600 MB HDD, Windows 7
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 GeForce 8800/Radeon HD 3830 lub lepsza, 600 MB HDD, Windows Vista

PS4
PC
XONE