Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCPS3X360
Okładka Texas Cheat 'Em (PC)

Texas Cheat 'Em

Jedna z nielicznych elektronicznych gier karcianych w których można oszukiwać, wykorzystując również bardzo niekonwencjonalne metody.

Logiczne | hazardowe | karciane

Okładka Texas Cheat 'Em (PC)

data premiery gry:

13maj2009

X360

14maj2009

PS3

10sie2009

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Texas Cheat ‘Em to niezwykły elektroniczny zestaw gier karcianych i hazardowych, w których można oszukiwać. Za stworzenie tego dzieła odpowiada firma Wideload Games, a wydawcą jest D3 Publisher.

Texas Cheat ‘Em to bardzo oryginalne podejście do wirtualnych gier hazardowych. W odróżnieniu od wielu innych standardowych produkcji, tytuł ten oferuje bowiem możliwość oszukiwania. Gdy czekamy na własną kolejkę, otrzymujemy więc pole do popisu w kwestii kombinowania i stosowania nieczystych rozgrywek. Wszystko to zostało wykonane w dość humorystyczny sposób.

Tytuł oferuje sporo imprezowych i hazardowych gier – ruletkę, kości oraz przykładowo papier, kamień, nożyce. W każdej z nich możemy oszukiwać przy wykorzystaniu rozmaitych technik. Podstawowymi zagrywkami będą więc: zaglądanie przeciwnikom w karty, podmianie ich w chwilach nieuwagi, czy podkradanie żetonów. Oprócz tych konwencjonalnych metod oszukiwania, można również używać okularów rentgenowskich prześwietlających przedmioty, czy przykładowo korzystać ze zdolności jasnowidzenia. Umiejętność grania w karty staje się więc niepotrzebna. Tutaj należy umieć oszukiwać i kombinować.

Zabawę można prowadzić w pojedynkę, jednak gra nastawiona jest bardziej na rozgrywkę sieciową, w której może uczestniczyć maksymalnie ośmiu żywych przeciwników. Podczas zabawy gracze mogą rozmawiać ze sobą za pośrednictwem mikrofonów. W sieci znajdują się również rankingi najlepszych zawodników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Texas Cheat 'Em

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Texas Cheat 'Em

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.8 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 100 MB HDD
  • Windows XP
PS3
X360
PC