Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Soltrio Solitaire (X360)

Soltrio Solitaire X360

Soltrio Solitaire jest zestawem pasjansów. Developerzy zaproponowali osiemnaście odmian wspomnianej gry, wśród których znajduje się przede wszystkim Spider, FreeCell i Klondike.

Logiczne | karciane | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Soltrio Solitaire (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

16maja2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soltrio Solitaire stanowi zestaw gier karcianych, znanych każdemu posiadaczowi komputera PC pod nazwą Pasjans. Ów zbiór tym razem został zaoferowany właścicielom konsoli Xbox 360. Udostępniono go w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Developerzy zaproponowali osiemnaście odmian wspomnianej gry, wśród których znajduje się przede wszystkim Spider, FreeCell i Klondike. Niemniej jednak istnieje szansa na rozszerzenie zestawu początkowego o sto dodatkowych wariacji, możliwych do pobrania z sieci. Zabawa odbywa się według dobrze znanych zasad lub z udziałem wielu ciekawych power-upów i bonusów, zdecydowanie ją uatrakcyjniających. Interesująco prezentuje się też sposobność stworzenia swojej własnej unikalnej talii kart i posłużenia się nią w rozgrywce.

Każdą z odmian Pasjansa rozwiązuje się w pojedynkę lub w trybie multiplayer. Z myślą o miłośnikach zabawy wieloosobowej przygotowano kilka opcji. Poza współzawodnictwem mogą oni połączyć swoje siły i wspólnie ułożyć karty. Rozgrywka odbywa się poprzez usługę Xbox Live bądź z wykorzystaniem jednej konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Soltrio Solitaire

Klasyfikacja PEGI Soltrio Solitaire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Soltrio Solitaire

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Soltrio Solitaire już w środę w ramach usługi Xbox Live Arcade
Soltrio Solitaire już w środę w ramach usługi Xbox Live Arcade

wiadomość14 maja 2007

Niedługo musieliśmy czekać na premierę pierwszej z ujawnionych w ubiegłym tygodniu przez koncern Microsoft Game Studios gier, które dedykowane są usłudze Xbox Live Arcade. Przygotowany przez studio Silver Creek Entertainment program o nazwie Soltrio Solitaire, będzie można kupić i ściągnąć już w najbliższą środę.