Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWiiPS2PSPX360
Okładka World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In (X360)

World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

Gra o tematyce hazardowej. Przystępujemy do dziewiętnastu różnych odmian tytułowego pokera. Uczestniczymy zarówno w profesjonalnych turniejach pokerowych, jak i bawimy się rozgrywając proste mini-gry.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker

Okładka World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In (X360)

data premiery gry:

29sie2006

PS2

5wrz2006

PSP

17lis2006

X360

21wrz2007

Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In jest trzecią odsłoną serii gier o tematyce hazardowej, w której mamy okazję spróbować swego szczęścia w kilkunastu różnych odmianach pokera. Produkcja ukazała się na konsole PS2, PSP, Wii oraz Xbox 360. Za jej przygotowanie ponownie odpowiedzialne jest studio developerskie o nazwie Point of View. Firma ta przygotowała też takie gry jak NARC czy Trigger Man.

Opisywany produkt jest firmowany nazwiskiem jednego z najlepszych profesjonalnych pokerzystów na świecie. Howard Lederer był między innymi dwukrotnym triumfatorem prestiżowego turnieju World Series of Poker, a jego dotychczasowe wygrane liczy się w milionach dolarów. W grze jest on przede wszystkim doradcą. Jego wskazówki pomagają zaznajomić się mniej doświadczonym graczom z zasadami pokera, czy ciekawymi zagrywkami. Ponadto postać tę można spotkać już w trakcie rozgrywki, przy pokerowym stole. W grze pojawiają się także inni słynni pokerowi zawodnicy, między innymi Marcel Luske, Robert Williamson III, czy Erin Ness.

Gracze tym razem mogą wybierać pomiędzy 19 różnymi odmianami tytułowego pokera. Są to między innymi Five Card Draw, Seven Card Stud Omaha, czy wreszcie cieszący się zdecydowanie największym zainteresowaniem Texas Hold’em. Gry te ponadto występują w wielu różnych odmianach, różniących się między innymi ilością możliwych do postawienia żetonów. Jeśli zaś chodzi o dostępne tryby zabawy, możemy liczyć zarówno na rozbudowaną karierę, w której przystępujemy do różnych turniejów pokerowych, jak i odrębne scenariusze. W tym drugim przypadku uczestniczymy w mniej skomplikowanych rozgrywkach. Nie pominięto także prostych mini-gier o tematyce pokerowej. W nagrodę za odnoszenie kolejnych zwycięstw nie tylko rozwijamy swoje umiejętności, ale i zyskujemy punkty reputacji. Odblokowuje to dostęp do bardziej prestiżowych typów zawodów.

Wizualnie wersje na poszczególne konsole nie różnią się zbytnio między sobą. Możemy więc liczyć zarówno na dokładnie wykonane postaci pokerzystów, jak i zróżnicowane otoczenie (zabawa toczy się nie tylko wewnątrz klasycznych kasyn).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

Wymagania wiekowe World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

12+

Wymagania sprzętowe World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox LIVE
  • Xbox LIVE Vision Camera
Następna gratka dla entuzjastów pokera od pracowników firmy Crave Entertainment

wiadomość10 marca 2006

Hazard wciąga i to nie tylko w prawdziwym kasynie, lecz również w wirtualnej rzeczywistości. Właśnie dowiedzieliśmy się, że firma Crave Entertainment zamierza po raz kolejny uraczyć nas grą z serii World Championship Poker. Nowy produkt nosi nazwę World Championship Poker: Featuring Howard Lederer – All In, a powstaje wyłącznie z myślą o konsolach (konkretnie PS2, X360 i PSP).

Wii
PS2
PSP
X360