Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels (X360)

Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels X360

Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels jest przygotowaną przez deweloperów z firmy Konami grą logiczną, stanowiącą konsolową adaptację popularnej karcianki. Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o starciach w trybie multiplayer.

Logiczne | fantasy | karciane | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels (X360)

producent: Konami

wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

3listopada2010

10listopada2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez Konami, które odpowiedzialne było także za kilka poprzednich produkcji w uniwersum Yu-Gi-Oh!, gra to kolejna próba przeniesienia popularnego systemu karcianego do świata konsol.

System gry opiera się na trzech typach kart: potworów, czarów i pułapek. Zadaniem graczy jest takie wykorzystywanie i łączenie kart, aby pozbawić oponenta wszystkich punktów życia i samemu przeżyć ofensywę z jego strony.

Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels stawia na zabawę ze znajomymi przez sieć i jest oferowana w ramach usługi Xbox Live. Główny nacisk systemu położono na rywalizację z innymi ludźmi w specjalnych meczach rankingowych i turniejach. Autorzy dopracowali możliwość gry przez sieć oferując intuicyjny schemat tworzenia meczów oraz wyszukiwania przeciwników i dodając moduł chata, także głosowego. Gracze mogą wybierać pomiędzy szybką grą z pierwszym napotkanym przeciwnikiem lub spotkaniami rankingowymi, które dostosowują rywali do siebie na podstawie ich wyników oraz poziomu posiadanych talii.

Graficznie Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels łączy w sobie proste wykonanie plansz z ręcznie rysowanymi wizerunkami postaci oraz bestii na kartach. Autorzy starali się przedstawić pole gry i karty tak, aby nikt nie miał problemów z rozczytaniem statystyk postaci oraz poruszaniem się po arenie zmagań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Yu-Gi-Oh! 5D’s Decade Duels

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live