Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Victory at Sea Pacific (PC)

Victory at Sea Pacific PC

Victory at Sea Pacific to opracowana z myślą o pecetach morska strategia czasu rzeczywistego. Pozwala ona rozegrać potyczki morskie na Pacyfiku w czasie II wojny światowej.

Strategiczne | II wojna światowa | RTS | sandbox | wojenne | statki | indie

PC Windows
Okładka Victory at Sea Pacific (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14września2018

14września2018

Steam

Victory at Sea Pacific to wydany na platformę PC morski RTS osadzony w realiach II wojny światowej. Jest to kontynuacja wydanej w 2015 strategii Victory at Sea. Oba projekty opracowało niezależne studio Evil Twin, znane również z Man O' War: Corsair.

Mechanika

Zgodnie z tytułem, Victory at Sea Pacific koncentruje się na morskich potyczkach na Pacyfiku z okresu II wojny światowej. Nie ma tutaj tradycyjnych dla RTS-ów małych zamkniętych poziomów. Akcja rozgrywa się na jednej wielkiej mapie o otwartej strukturze obejmującej cały ocean. Podczas zabawy możemy kontrolować zarówno całe floty, tocząc wojnę na poziomie operacyjnym, jak i maksymalnie zbliżyć kamerę, aby wydawać rozkazy pojedynczym statkom podczas taktycznych bitew.

Zabawa toczy się w czasie rzeczywistym, ale w każdej chwili możemy zastopować akcję i na spokojnie wydać rozkazy. Rozgrywka jest w pełni sandboksowa i dynamiczna. W Victory at Sea Pacific nie uświadczymy żadnych małych map czy możliwości powtórzenia bitwy po klęsce. Zamiast tego wszystkie nasze działania, sukcesy i porażki wpływają na ogólny przebieg konfliktu.

W wydanym na PC Victory at Sea Pacific odwzorowano ponad setkę klas statków, a wszystkich wariantów jednostek jest w sumie kilka tysięcy. Do naszej dyspozycji oddanych zostało również kilkadziesiąt typów samolotów, służących zarówno do ataków, jak i przeprowadzania zwiadów.

Ponadto gracz może budować i ulepszać porty, wraz ze stoczniami. Konieczne jest także rozwijanie umiejętności załóg, ustalanie im planów szkoleń oraz pilnowanie poziomu racji żywnościowych i stanu morale.

Tryby gry

Victory at Sea Pacific oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza w ramach wielkich dynamicznych kampanii.

Kwestie techniczne

Gra posiada trójwymiarową grafikę. Nie może się ona pochwalić wysokim poziomem detali, ale wynagradza to wielka skala rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 142,99 PLN

Wymagania wiekowe Victory at Sea Pacific

12+

Wymagania sprzętowe Victory at Sea Pacific

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 970, 15 GB HDD, Windows 8 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT, 15 GB HDD, Windows 7 64-bit

Victory at Sea Pacific – nadpływa sandboksowy RTS o bitwach morskich
Victory at Sea Pacific – nadpływa sandboksowy RTS o bitwach morskich

wiadomość9 czerwca 2018

Zespół Evil Twin, mający na koncie m.in. Man O' War: Corsair, zapowiedział strategię Victory at Sea Pacific. Pozwoli ona wziąć udział w morskich bitwach II wojny światowej. Rozgrywka będzie sandboksowa, pozwalając na zabawę na odtwarzającej cały Pacyfik jednej wielkiej mapie.

8 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

gerwant123

dannyboi

Gorn221