Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Jane's Fleet Command (PC)

Jane's Fleet Command PC

Jako dowódca amerykańskiej morskiej grupy uderzeniowej staw czoła zagrożeniom jakie czekają w zapalnych punktach naszego globu. Strategiczna gra czasu rzeczywistego osadzona w pełnym 3D.

Strategiczne

PC Windows
Okładka Jane's Fleet Command (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12maja1999

20sierpnia1999

pudełko PL

Produkty z Jane's Combat Simulation charakteryzuje dokładne odzwierciedlanie realiów. Tym razem jej programiści postanowili zrobić symulator nie pojedynczej maszyny lecz... całej floty. Jako dowódca amerykańskiej grupy uderzeniowej z lotniskowcem na czele (CVBG) lub zespołu jednostek nawodnych (SAG) masz do odwiedzenia wiele punktów zapalnych naszego globu. Twoim zadaniem będzie wydawanie rozkazów zarówno dla całej floty, jak i pojedynczych jednostek. Dane uczestniczących w rozgrywce okrętów są wykonane w oparciu o ich rzeczywistych odpowiedników użytkowanych przez siły morskie światowych mocarstw. Od razu nasuwające się skojarzenia z Harpoon-em są jak najbardziej prawidłowe. Tutaj jednak cała rozgrywka została przeniesiona w pełne 3D, dzięki czemu możemy wizualnie podziwiać sukcesy lub klęski naszej floty, choć należy przyznać, że z uwagi na wymagania sprzętowe okręty zostały wykonane w dość dużym uproszczeniu. Gra zawiera niestety kilka niedociągnięć - irytuje zwłaszcza potrzeba szybkiego przeskakiwania pomiędzy jednostkami i ręcznego wydawania rozkazów gdyż ich komputerowi dowódcy, którzy w założeniu mieli nas wspomagać a tak naprawdę... reprezentują poziom średnio inteligentnej małpy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jane's Fleet Command

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Jane's Fleet Command

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 64 MB RAM
  • akcelerator 3D
Dangerous Waters - nowy tytuł Sonalysts

wiadomość31 lipca 2003

Sonalysts Combat Simulations - developer gier wojennych, których akcja toczy się głównie na morzu (np. Sub Command lub Jane's Fleet Command) - umieścił w Sieci informację o tym, że pracuje nad nową pozycją o nazwie roboczej Dangerous Waters.