Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Total Annihilation: The Core Contingency (PC)

Total Annihilation: The Core Contingency PC

The Core Contingency to rozbudowany dodatek do popularnej swego czasu strategii czasu rzeczywistego (RTS), pt. Total Annihilation.

To jest dodatek do gry Total Annihilation.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Total Annihilation: The Core Contingency (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8lipca1998

8lipca1998

pudełko PL

The Core Contingency to rozbudowany dodatek do popularnej swego czasu strategii czasu rzeczywistego (RTS), pt. Total Annihilation. Znajdziemy w nim wszystko, czego zazwyczaj oczekuje się po opracowanych rozszerzeniach. Do oryginału dochodzą: dwie nowe kampanie, przeznaczone dla pojedynczego gracza (składające się z 25 misji każda), 75 nowych jednostek i budynków (łodzie podwodne, nowe rodzaje czołgów, myśliwców, itd.), upgrade'y dla już istniejących (np. możliwość ukrycia bazy pod wodą), a także 50 map do trybu multiplayer. Kolejne scenariusze rozgrywamy w sześciu nowych środowiskach, zaś razem z pełną wersją do dyspozycji otrzymujemy edytor, którym posługiwali się autorzy Total Annihilation (tworzymy własne scenariusze, przypisujemy przeróżne akcje kolejnym obszarom, etc.). Zainstalowanie The Core Contingency w niewielkim stopniu usprawnia również efekty audio-wizualne programu, jak również ulepsza algorytmy sztucznej inteligencji komputerowego przeciwnika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 94 głosów czytelników.

Gry podobne do Total Annihilation: The Core Contingency

Wymagania wiekowe Total Annihilation: The Core Contingency

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Total Annihilation: The Core Contingency

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 100MHz
  • 32MB RAM
  • VGA
Kultowy Total Annihilation w ofercie Impulse
Kultowy Total Annihilation w ofercie Impulse

wiadomość4 marca 2010

Klasyczna seria RTS-ów - Total Annihilation, która swoją premierę miała 13 lat temu, ma szansę ponownie trafić w ręce graczy dzięki najnowszej ofercie w systemie cyfrowej dystrybucji Impulse.

Supreme Commander następcą Total Annihilation - pierwsze informacje i screenshoty

wiadomość9 lipca 2005

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, popularny magazyn internetowy GameSpy uruchomił na swoich łamach obszerny kącik poświęcony najnowszej produkcji firmy Gas Powered Games o nazwie Supreme Commander. Głównym projektantem gry jest Chris Taylor, który odpowiadał również za powstanie Total Annihilation. Przedstawiciele studia nie kryją, że ich nowy program będzie „ideowym następcą” tamtego RTS-a.

Remake Total Annihilation już w sieci!
Remake Total Annihilation już w sieci!

wiadomość28 kwietnia 2005

Do dzisiaj uważana jest za najlepszą strategię czasu rzeczywistego w historii komputerowej rozrywki, co potwierdził w lutym ubiegłego roku popularny magazyn GameSpy, umieszczając ją na pierwszym miejscu listy RTS-ów wszechczasów. Mowa oczywiście o Total Annihilation, programie firmy Cavedog z 1997 roku, który trwale zapisał się w świadomości graczy jako produkt niemal doskonały.

Unreal + Total Annihilation = Unreal Annihilation
Unreal + Total Annihilation = Unreal Annihilation

wiadomość1 czerwca 2004

Pamiętacie jeszcze Total Annihilation, strategię rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, która zdaniem wielu fanów po dziś dzień jest uważana za absolutnego lidera gatunku? Jeśli tak i żywicie do niej wielki sentyment, być może zainteresuje Was nowa modyfikacja do Unreal Tournament 2003, która próbuje odtworzyć niezwykły klimat tamtej gry w środowisku znanego FPS-a.

Total Annihilation 2 - tylko plotki?

wiadomość19 kwietnia 2004

Uważni czytelnicy a zarazem fani gry Total Annihilation z pewnością pamiętają wiadomość, która ukazała się na łamach naszego serwisu jakiś czas temu, a która traktowała o następcy właśnie Total Annihilation. Również kilka dni temu globalną sieć obiegła elektryzująca miłośników tego RTSa plotka dotycząca prac nad drugą jego częścią. Niestety, wszystko wskazuje na to iż okazała się rzeczywiście wyłącznie plotką.