Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Torchlight: The Legend Continues (AND)

Torchlight: The Legend Continues

Torchlight Mobile

Opracowana przez studio Fedeen Games poboczna odsłona popularnego cyklu gier hack-and-slash, która została stworzona od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych i nie stanowi konwersji żadnej z dotychczasowych części serii.

RPG | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | widok izometryczny | RPG akcji

Okładka Torchlight: The Legend Continues (AND)

data premiery gry:

anulowana

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aktualizacja: Po kilku miesiącach testów w ramach tzw. soft-launchu twórcy zdecydowali o zaprzestaniu prac nad grą.

Torchlight Mobile to gra action-RPG należąca do kategorii powszechnie opisywanej jako hack-n-slash. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Fedeen Games.

Projekt został od podstaw wyprodukowany z myślą o urządzeniach mobilnych i nie stanowi konwersji którejkolwiek z pecetowych odsłon cyklu. Gra przenosi nas do standardowego uniwersum fantasy, któremu grozi zagłada z rąk sługusów ciemności. Obowiązek powstrzymania sił zła i uratowania cywilizacji spada oczywiście na barki gracza. Fabuła nie odgrywa w tej produkcji większego znaczenia i służy jedynie jako pretekst do rozgrywki.

Gra oferuje cztery klasy postaci. Możemy wybrać wpadającego w szał bojowy Berserkera, korzystającego z pomysłowych wynalazków Inżyniera i lubującego się w broni palnej Outlandera, a listę bohaterów zamyka korzystający z mocy żywiołów Embermage. Każda z tych profesji mocno różni się od pozostałych i tym samym wymaga zastosowania kompletnie odmiennych taktyk. Torchlight Mobile to klasyczne action-RPG typu hack'n'slash, więc podczas zabawy zajmiemy się głównie mordowaniem hord wrogów, rozwijaniem postaci i zbieraniem jak najlepszego ekwipunku. W tym ostatnim pomaga system pozwalający na łączenie kilku przedmiotów w celu uzyskania jednego nowego, o znacznie większym potencjale bojowym.

Torchlight Mobile oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w lekko kreskówkowym stylu. Sterowanie odbywa się poprzez wirtualnego pada i zapewnia łatwy oraz szybki dostęp do wszystkich przydatnych opcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Gry podobne do Torchlight: The Legend Continues

Wymagania wiekowe Torchlight: The Legend Continues

odpowiednia dla każdego wieku

Torchlight: The Legend Continues - ruszyły testy mobilnej odsłony cyklu
Torchlight: The Legend Continues - ruszyły testy mobilnej odsłony cyklu

wiadomość3 lipca 2017

Ruszyły testy wczesnej wersji Torchlight: The Legend Continues, czyli mobilnej odsłony popularnej marki RPG-ów akcji. Produkcja trafiła w tzw. soft-launchu do filipińskiego App Store i Google Play.

Torchlight Mobile – zwiastun pokazuje nadchodzącego hack'and'slasha w akcji
Torchlight Mobile – zwiastun pokazuje nadchodzącego hack'and'slasha w akcji

wiadomość23 listopada 2016

Firma Perfect World wypuściła nowy zwiastun RPG-a akcji Torchlight Mobile. Filmik pokazuje w akcji klasę kitsune, którą będziemy mogli pokierować podczas zabawy.

Nie tylko Fallout Shelter – najmilsze mobilne niespodzianki E3 2015
Nie tylko Fallout Shelter – najmilsze mobilne niespodzianki E3 2015

wiadomość18 czerwca 2015

Wybraliśmy trzy najmilsze naszym zdaniem niespodzianki, jaki sprawili nam deweloperzy mobilni podczas tegorocznej edycji targów E3 2015. A było z czego wybierać, bo nigdy chyba amerykańskie targi nie obfitowały w tak ciekawe zapowiedzi gier mobilnych.

Nadchodzi Torchlight Mobile
Nadchodzi Torchlight Mobile

wiadomość15 czerwca 2015

Studio Fedeen Games poinformowało, że pracuje nad Torchlight Mobile, czyli przeznaczoną na smartfony i tablety odsłoną popularnego pecetowego cyklu action-RPG-ów.

iOS
AND