Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Sudoku

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce sudoku.

PC
PC Windows4
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41 Sony PlayStation 31
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable2 PlayStation Vita2
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE1 Microsoft Xbox 3601
Microsoft Xbox
Mobile
Android1 Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch2 Nintendo Wii1 Nintendo DS5
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

sudoku
Puzzle by Nikoli V: Sudoku
Puzzle by Nikoli V: Sudoku

Logiczne 28 lutego 2012

Wirtualna wersja Sudoku, liczbowej łamigłówki, która zdobyła ogromne powodzenie na całym świecie. Tytuł zawiera w sumie 50 różnych plansz w kilku stopniach trudności, przygotowanych przez japońskie wydawnictwo Nikoli, odpowiadające za spopularyzowanie Sudoku.

PSV

Buku Sudoku
Buku Sudoku

Logiczne 15 marca 2005

Elektroniczna odmiana łamigłówki sudoku, w której do rozwiązania mamy około 1200 różnych zagadek. Na uwagę zasługuje rozbudowany multiplayer, oferujący tryby współzawodnictwa oraz kooperację.

PCX360

Magic Sudoku
Magic Sudoku

Logiczne 5 kwietnia 2007

Magic Sudoku to pozycja o charakterze logicznym, składająca się z dwóch gier planszowych: sudoku i crucipixel. Ta ostatnia stosunkowo często jest określana mianem malowania liczbami. Developerzy przygotowali po tysiąc poziomów dla każdej w wymienionych konkurencji o zróżnicowanym stopniu trudności. Niniejszą produkcję stworzono wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli ze stajni Sony.

PSP

Go! Sudoku
Go! Sudoku

Logiczne 2 grudnia 2005

Go! Sudoku to gra logiczna, wyprodukowana przez studio Sumo Digital. Dla użytkowników omawianego programu przygotowano aż 1000 łamigłówek do pokonania (dodatkowych 200 dostępnych jest do pobrania za pośrednictwem Internetu).

PS3PSP

Dr. Sudoku
Dr. Sudoku

Logiczne 26 kwietnia 2006

Sudoku jest rodzajem układanki, która okazała się swoistym fenomenem w Japonii, jak i poza nią. Firmą która pierwsza postanowiła przenieść owe puzzle do świata gier wideo jest Mastiff. Owocem ich pracy jest produkcja pod tytułem Dr. Sudoku na przenośną konsolę Game Boy Advance.

GBA

Paint it Back
Paint it Back

Logiczne 17 października 2013

Ciekawa gra logiczna, w której wcielamy się w początkującego artystę. Naszym zadaniem jest pomóc bardziej doświadczonemu koledze w odtworzeniu jego zniszczonej kolekcji. Produkcja reprezentuje podgatunek nonogram, oparty na popularnym Sudoku.

PCiOS

Hexologic
Hexologic

Logiczne 29 maja 2018

Hexologic to gra logiczna. Produkcja zainspirowana została łamigłówkami sudoku, ale rządzące nią zasady nie są dokładnym odtworzeniem tego rodzaju zagadek. Zabawę urozmaicają dodatkowe mechaniki oraz opcjonalne wyzwania na czas.

PCXONESwitchANDiOS

Sudokumaniacs
Sudokumaniacs

Logiczne 30 czerwca 2006

Sudoku Mania to kolejny tytuł na NDS (po Brain Age i Sudoku Gridmaster), oferujący wirtualną zabawę w popularną grę logiczną Sudoku. Jest to pierwsza gra tego typu na NDS, wydana przez inną firmę, niż Nintendo. Reguły gry są takie same jak w klasycznym, papierowym Sudoku.

NDS

Sudoku for Kids
Sudoku for Kids

Logiczne prace wstrzymane

Sudoku for Kids to gra logiczna, która przenosi zasady znanej na całym świecie łamigłówki na ekranik Nintendo DS. Wersja ta została bardzo uproszczona i dopasowana do oczekiwań najmłodszego odbiorcy.

NDS

Sudoku Ball: Detective
Sudoku Ball: Detective

Logiczne 23 czerwca 2009

Sudoku Ball: Detective to połączenie łamigłówek sudoku z elementami detektywistycznymi. Każdy etap prowadzonego śledztwa związany jest z rozwiązywaniem kolejnych zagadek logicznych.

PCWiiNDS

Sudokuro
Sudokuro

Logiczne 16 maja 2007

Zestaw składający się z dwóch gier logicznych - sudoku oraz kakuro. Możemy w sumie liczyć na kilka tysięcy plansz dla każdej z tych gier. Przewidziano także opcję losowego generowania map.

NDS

Sudoku Gridmaster
Sudoku Gridmaster

Logiczne 26 czerwca 2006

Sudoku Gridmaster jest przeznaczoną na Nintendo DS wersją popularnej na całym świecie łamigłówki – Sudoku. Jest to gra logiczna polegająca na uzupełnieniu planszy brakującymi cyframi.

NDS

Word Sudoku by POWGI
Word Sudoku by POWGI

Logiczne 23 października 2018

Klasyczna gra logiczna, która jest elektroniczną wersją popularnej liczbowej łamigłówki Sudoku. Poza standardowym wariantem zabawy Word Sudoku by POWGI oferuje także jego słowną wersję. Gra jest dziełem Puzzle on word games Inc.

PS4SwitchPSV