Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Star Trek: Borg Assimilator (PC)
OkładkaStar Trek: Borg Assimilator (PC)

Star Trek: Borg Assimilator PC

Prowadź zachłannych Borgów do wchłonięcia wszystkich światów w sektorze Alfa, podbijając zamieszkałe planety, asymilując swych przeciwników i odkrywając nowe technologie.

Strategiczne | science fiction | RTS | Star Trek

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Trek: Borg Assimilator Premiera PC

anulowana

producent: Cyberlore Studios, Inc. wydawca: Activision Blizzard Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Trek: Borg Assimilator

StarCraft

Warcraft II: Tides of Darkness

Atrox

Star Trek: Borg Assimilator to pierwsza symulacja budowania świata osadzona we wszechświecie Star Treka. Jest to RTS, gdzie kontrolujemy cywilizację Borga, podbijając, asymilując i konstruując nowe Borgi. Zadaniem gracza jest wchłonięcie obcych ras, takich jak Romulanie, Klingoni i Ludzie należący do Federacji, przez umacnianie swojej wspólnoty, odkrywanie nowych technologii i zbieranie surowców. Zajęte przez Borgi tereny konwertowane są na biomechaniczne struktury i komory asymilacyjne gdzie absorbujemy pokonanych wrogów zwiększając naszą liczebność.

Kampania składa się z 12 misji, w których gracz staje przeciwko różnym rasom o coraz większych umiejętnościach i zdolnościach przeciwstawiania się Borgom. Nadrzędnym celem kampanii jest zasymilowanie kilku światów i pozyskanie technologii potrzebnej do uzyskania stabilnej cząsteczki Omega. Na początku każdej misji zaczynamy z gotową strukturą kolonii, dysponując generatorem, rafinerią oraz kilkoma dronami. Przez podbój i asymilację uzyskujemy dostęp do bardziej zaawansowanych budowli jak regeneratory mocy, centra naukowe oraz gniazdo Królowej Borgów.

Po zakończeniu kampanii możemy grać dalej dowolnie asymilując cały sektor Alfa. Mamy możliwość modyfikacji parametrów gry takich jak ustawienia początkowe, rasy, cele misji, poziom trudności, a nawet rodzaj terenu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Trek: Borg Assimilator: 12+