Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Seven Guardians (iOS)

Seven Guardians

Mobilna gra strategiczna w realiach fantasy autorstwa koreańskiego studia 4:33 Creative Lab. Akcja Seven Guardians toczy się w uniwersum zainspirowanym mitologią nordycką, składającym się z dziewięciu światów podtrzymywanych przez magiczne drzewo Yggdrasil.

Strategiczne | fantasy | RTS

Okładka Seven Guardians (iOS)

data premiery gry:

9cze2016

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Seven Guardians to wydana na mobilny system AND i iOS strategia fantasy. Opracowało ją studio 4:33 Creative Lab, mające na koncie m.in. Blade: Sword of Elysion.

Fabuła

Akcja gry toczy się w uniwersum fantasy zainspirowanym mitologią skandynawską. Składa się ono z dziewięciu światów podtrzymywanych przez magiczne drzewo Yggdrasil. Przez tysiąclecia ich mieszkańcy cieszyli się pokojem i dobrobytem, ale kres temu położyło przybycie armii nieumarłych. Co gorsza, przegrane bitwy sprawiły, że ludzie zaczęli obracać się przeciwko sobie. Ostatecznie na placu boju pozostało tylko siedmiu szlachetnych bohaterów, czyli tytułowych strażników. To na ich barki spada obowiązek odparcia sił ciemności i uratowania dziewięciu światów przed zagładą.

Mechanika

Wydane na platformę AND i iOS Seven Guardians jest strategią, w której zabawa toczy się w czasie rzeczywistym. Starcia rozgrywane są na dwuwymiarowych mapach, po których jednostki mogą poruszać się tylko w lewo lub w prawo. Zadaniem gracza jest głównie przywoływanie odpowiednich strażników oraz zwykłych jednostek, które następnie automatycznie ruszają w stronę wrogów. Trzeba je dobierać tak, aby mogły pokonać przeciwników i skutecznie dotrzeć do celu. Każdy z siedmiu bohaterów należy do innej klasy, posiadającej unikalne zdolności i ataki. Musimy więc nauczyć się, kto radzi sobie najlepiej przeciwko konkretnym nieprzyjaciołom, a potem wykorzystać tę wiedzę do zapewniania sobie zwycięstw.

Zabawę zaczynamy z kilkoma strażnikami i oddziałami, a kolejne odblokowujemy za sukcesy w potyczkach. Nie zabrakło także system rozwoju, pozwalającego na ulepszanie statystyk i umiejętności bohaterów. Wszystkim tym możemy bawić się w ramach kampanii lub też zmierzyć się z innymi graczami w potyczkach PvP, rozgrywanych w kilku odmiennych trybach multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Seven Guardians

Wymagania wiekowe Seven Guardians

12+

Kowboje, giganci i Inuici, czyli najlepsze gry mobilne czerwca (Never Alone, Lost Frontier)
Kowboje, giganci i Inuici, czyli najlepsze gry mobilne czerwca (Never Alone, Lost Frontier)

wiadomość5 lipca 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne czerwca. Wśród polecanych pozycji znalazły się m.in. Never Alone: Ki Edition, Lost Frontier, Heroes of Loot 2, Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari, Seven Guardians oraz Grim Legends 3: The Dark City.

Seven Guardians - zadebiutowała strategia w stylu Heroes Charge od autorów Blade: Sword of Elysion
Seven Guardians - zadebiutowała strategia w stylu Heroes Charge od autorów Blade: Sword of Elysion

wiadomość10 czerwca 2016

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiła gra Seven Guardians, czyli śliczna strategia fantasy w stylu Heroes Charge od twórców Blade: Sword of Elysion.

Seven Guardians - nadchodzi śliczna strategia fantasy od autorów Blade: Sword of Elysion
Seven Guardians - nadchodzi śliczna strategia fantasy od autorów Blade: Sword of Elysion

wiadomość16 maja 2016

Znane z Blade: Sword of Elysion studio 4:33 Creative Lab zapowiedziało projekt Seven Guardians, czyli strategię fantasy z piękną dwuwymiarową grafiką.

iOS
AND