Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Blade: Sword of Elysion (AND)

Blade: Sword of Elysion

Gra RPG typu hack-and-slash, opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych przez zespół Four Thirty Three. Gracz trafia do fantastycznego świata, który przemierza w skórze wojownika, maga lub zabójcy.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | RPG akcji

Okładka Blade: Sword of Elysion (AND)

data premiery gry:

17wrz2015

iOS

20sty2016

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blade: Sword of Elysion to wydane na platformę AND i iOS RPG akcji, utrzymane w klimacie fantasy. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i wyszedł spod ręki pracowników koreańskiego studia Four Thirty Three.

Fabuła

Produkcja nie posiada żadnej składnej warstwy fabularnej. Wcielamy się po prostu w początkującego wojownika, który zostaje wrzucony do pełnego potworów oraz innych niebezpieczeństw świata i musi własnymi rękoma wyrąbać sobie drogę ku chwale.

Mechanika

Na początku zabawy w dostępne na system AND i iOS Blade: Sword of Elysion musimy wybrać jedną z trzech klas – wojownika, maga lub zabójcy. Każda oferuje inny styl walki oraz zestaw unikalnych umiejętności, które wraz z postępami w rozgrywce rozwijamy za pomocą zgromadzonych punktów doświadczenia. Walka przypomina typowe gry z tego gatunku, czyli rozgrywana jest w czasie rzeczywistym i wymaga dobrego refleksu. Sterowanie jest proste i nie pozwala na zbyt dużą kontrolę nad sposobem przeprowadzania ataków, więc aby urozmaicić starcia autorzy wprowadzili mechanikę kombosów, wymagającą odpowiedniego zgrania ruchów z wydarzeniami na ekranie. W ten sam sposób działa system parowania, umożliwiający wyprowadzanie śmiercionośnych kontr.

Gra oferuje sporych rozmiarów mapę krainy, z setką poziomów do pokonania. Do tego dochodzi sześćdziesiąt obszernych podziemi oraz jeden niekończący się loch, gdzie kolejne, coraz trudniejsze piętra i lokacje generowane są losowo. Dostępny jest także tryb PvP, pozwalający na zmierzenie się z innymi graczami w dziesięcioosobowych potyczkach na specjalnie zaprojektowanych w tym celu arenach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-10  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Blade: Sword of Elysion

Wymagania wiekowe Blade: Sword of Elysion

12+

Blade: Sword of Elysion - mobilne RPG akcji na silniku Unreal zadebiutowało na rynku
Blade: Sword of Elysion - mobilne RPG akcji na silniku Unreal zadebiutowało na rynku

wiadomość27 stycznia 2016

Do dystrybucji w App Store i Google Play trafiła gra Blade: Sword of Elysion, czyli RPG akcji zbudowane na bazie najnowszej mobilnej wersji silnika Unreal.

iOS
AND