Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

12. Oculus Rift - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 12. Gry o tematyce Oculus Rift na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gunheart
Gunheart

Akcji 4 czerwca 2018

Pierwszoosobowa strzelanina zaprojektowana z myślą o zestawach do wirtualnej rzeczywistości. W Gunheart gracze trafiają na powierzchnię egzotycznej planety, gdzie kontrolują roboty bojowe i zarabiają na życie jako łowcy nagród. Sednem rozgrywki są dynamiczne starcia z licznymi przeciwnikami, w tym potężnymi bossami. W walce wykorzystujemy futurystyczny arsenał, w którym znalazły się m.in. wyrzutnie dysków odbijających się od ścian, pistolety i kusze.

Blasters of the Universe
Blasters of the Universe

Akcji 31 sierpnia 2017

Strzelanka wykorzystująca gogle rzeczywistości wirtualnej. Podczas zabawy przenosimy się do świata VR opanowanego przez złego Alwyna. Tytuł zrealizowano w konwencji bullet hell, co oznacza, że w naszą stronę zazwyczaj leci mnóstwo pocisków.

Shooty Fruity
Shooty Fruity

Akcji 20 grudnia 2017

Nieskomplikowany FPS opracowany z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej przez duet zespołów nDreams oraz Near Light. Gracz wciela się w pracownika sklepu Super Megamart, który musi stawić czoła armii zmutowanych, agresywnych owoców pokroju przerośniętych arbuzów, limonek kamikaze czy cytryn ninja.

Gungrave VR
Gungrave VR

Akcji 6 marca 2019

Rozbudowana i odświeżona z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej wersja gry akcji Gungrave, która zadebiutowała w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Fabuła gry obejmuje zarówno historię znaną z pierwowzoru, jak i szereg zupełnie nowych wątków i przenosi nas do futurystycznego miasta, w którym kwitnie przestępczość, a rządy twardej ręki sprawuje organizacja Millennion.