Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS3
Okładka MotorStorm 3D Rift (PS3)

MotorStorm 3D Rift PS3

Okrojona wersja gry wyścigowej MotorStorm: Pacific Rift, wzbogacona o wsparcie dla technologii 3D. Jest to samodzielny tytuł i nie wymaga posiadania płytki z pełną wersją Pacific Rift. Autorzy zaoferowali 10 tropikalnych tras, po których poruszamy się pojazdami takimi jak m.in.

Wyścigi | samochodowe | off-road | motocyklowe | obraz w 3D | quady | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka MotorStorm 3D Rift (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

24sierpnia2010

MotorStorm 3D Rift to specjalna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych, powstała na bazie MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest pełne wsparcie dla technologii 3D. Produkcja jest przy tym samodzielnym tytułem, nie potrzebującym do poprawnego działania płyty z pełną wersją Pacific Rift. Jest dostępna z poziomu PlayStation Network.

W ramach MotorStorm 3D Rift otrzymaliśmy szansę przetestowania 10 tropikalnych tras – oraz uczestnictwa w związanych z nimi wyzwań – wyciągniętych bezpośrednio z Pacific Rift (m.in. Kanaloa Bay oraz Caldera Ridge). Zasiadamy w nich za kierownicą kilku głównych typów pojazdów, w tym motocykla, buggy, ciężarówki, a także monster trucka. Twórcy zdecydowali się dodatkowo na implementację kilku zróżnicowanych poziomów trudności. Dzięki temu do zabawy mogą przystąpić także te osoby, które nie miały wcześniej styczności z marką wykreowaną przez studio Evolution.

Najważniejsza cechą 3D Rift jest wspomniane już wsparcie dla technologii 3D, którą mogą się jednak nacieszyć wyłącznie osoby będące posiadaczami odpowiednich telewizorów. Ważne jest to, że w starą-nową produkcję z cyklu MotorStorm mogą również zagrać właściciele standardowych TV, nie oferujących możliwość wyświetlania obrazu w 3D.

Gra MotorStorm 3D Rift dedykowana jest wyłącznie rozgrywce single player. Nie znajdziemy w niej ani sieciowego multiplayera, ani trybu wieloosobowego rozgrywanego przy jednej konsoli na podzielonym ekranie. Próżno szukać tu także możliwości zwiększenia swojej kolekcji Trofeów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do MotorStorm 3D Rift

Klasyfikacja PEGI MotorStorm 3D Rift

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe MotorStorm 3D Rift

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
MotorStorm RC trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita
MotorStorm RC trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita

wiadomość23 listopada 2011

Firma Sony zapowiedziała oficjalnie kontynuację gry MotorStorm, która może zaskoczyć fanów serii. W MotorStorm RC pokierujemy zdalnie sterowanymi samochodami różnego typu. Co ciekawe, kupując produkcję otrzymamy ją w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Obie edycje będą ze sobą ściśle powiązane.

Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift
Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift

wiadomość24 sierpnia 2010

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała oficjalnie MotorStorm 3D Rift – specjalną odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych, powstałą na bazie ostatniej wydanej części, czyli MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest oczywiście pełne wsparcie dla technologii 3D.