Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka Mortal Kombat Trilogy (PC)

Mortal Kombat Trilogy PC

Ostatnia PeCetowa odsłona kultowego cyklu wirtualnych bijatyk, w której autorzy posłużyli się rzutem bocznym i dwuwymiarowymi modelami digitalizowanymi, nałożonymi na wygenerowane komputerowo tła.

Bijatyki | 2D | pakiet | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

PC Windows
Okładka Mortal Kombat Trilogy (PC)

producent: GT Interactive

wydawca: Midway Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10października1996

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mortal Kombat Trilogy jest ostatnią PeCetową odsłoną kultowego cyklu wirtualnych bijatyk, w której autorzy posłużyli się rzutem bocznym i dwuwymiarowymi modelami digitalizowanymi, nałożonymi na wygenerowane komputerowo tła. Program stanowi kompilację wszystkich elementów, obecnych w Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Mortal Kombat 3 i Ultimate Mortal Kombat 3.

Tym razem możemy wziąć udział w wielkim turnieju, kierując poczynaniami jednego z 32 mistrzów sztuk walki: Baraka, Classic Sub-Zero, Cyrax, Ermac, Goro, Human Smoke, Jax, Jade, Johnny Cage, Kabal, Kano, Kintaro, Kitana, Kung Lao, Liu Kang, Mileena, Motaro, Nightwolf, Noob Saibot, Rain, Rayden, Reptile, Scorpion, Sektor, Shang Tsung, Shao Kahn, Sheeva, Sindel, Smoke, Sonya, Stryker i Sub-Zero. Ponadto wybrani zawodnicy (Jax, Kano, Kung Lao i Rayden) dysponują dwoma wcieleniami.

Każdy z podstawowych bohaterów posiada sześć akcji standardowych (dwa rodzaje uderzeń rękami i nogami oraz blok i bieganie), a także szereg predefiniowanych kombinacji i kilka indywidualnych ciosów specjalnych. Wśród tych ostatnich szczególną uwagę zwracają ataki o nazwie Fatality, będące swoistą wizytówką cyklu MK i polegające na nadzwyczaj sadystycznym (np. spalanie, zjadanie głowy i wyrywanie serca) pozbawianiu oponenta życia pod koniec pojedynku. Do tego dochodzą jeszcze cztery inne warianty finalizowania starcia: Babality (zamiana wroga w dziecko), Friendship (okazanie gestu miłosierdzia), Animality (przeistoczenie się w krwiożercze zwierzę) i Brutality (mordercza szarża, rozrywająca na strzępy). Całość uzupełnia funkcja Aggressor - specjalny „przyspieszacz” dla postaci, ładujący się w trakcie konfrontacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 375 głosów czytelników.

Gry podobne do Mortal Kombat Trilogy

Wymagania wiekowe Mortal Kombat Trilogy

16+

Wymagania sprzętowe Mortal Kombat Trilogy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 60MHz
  • 16MB RAM
Mortal Kombat Kollection Online – remastery pierwszej trylogii prawie pewne
Mortal Kombat Kollection Online – remastery pierwszej trylogii prawie pewne

wiadomość22 stycznia 2020

Dzięki agencji ratingowej PEGI dowiedzieliśmy się, że w planach jest Mortal Kombat Kollection Online, czyli zestaw zremasterowanych wersji pierwszych trzech odsłon cyklu.

Powstaje nowy Mortal Kombat!

wiadomość10 czerwca 2010

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała oficjalnie nową odsłonę cyklu Mortal Kombat. Za jej deweloping odpowiedzialna jest ekipa NetherRealm Studios (dawniej Warner Bros. Games Chicago), zarządzana przez pomysłodawcę marki, Eda Boona. Produkcja zostanie wydana na Xboksa 360 i PlayStation w 2011 roku. W Sieci opublikowany został również pierwszy zwiastun produkcji.

Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat
Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat

wiadomość10 czerwca 2010

Wczoraj mogliście obejrzeć u nas krótki, niemal ośmiominutowy film, który okazał się demonstracją kolejnej ekranizacji marki Mortal Kombat. Demonstracją, bo od jego przyjęcia zależeć będzie, czy twórcy dostaną zielone światło i produkcja pojawi się w kinach w pełnej wersji. Dziś poznaliśmy trochę więcej informacji na temat tej zajawki.

Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]
Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]

wiadomość9 czerwca 2010

Fani Mortal Kombat mają powody do radości. Na sieci pojawił się tajemniczy filmik, który najprawdopodobniej pochodzi z nowej ekranizacji popularnej niegdyś serii mordobić.

Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?
Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?

wiadomość8 marca 2010

Redakcja serwisu TRMK dotarła do szeregu plotek i niepotwierdzonych informacji poświęconych dziewiątej odsłonie cyklu bijatyk Mortal Kombat. Wynika z nich, że premiera kolejnego dzieła Eda Boona i ekipy WB Games Chicago ma szansę odbyć się pod koniec bieżącego roku, a nowe fakty na jego temat ujawnione zostaną w przyszłym miesiącu.