Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONEPS4Switch
Okładka Midnight Fight Express (PC)
OkładkaMidnight Fight Express (PC)

Midnight Fight Express

Efektowny beat’em up opracowany przez polskiego dewelopera – Jakuba Dzwinela. W Midnight Fight Express wcielamy się w śmiałka, który przemierza miasto, walcząc z zastępami adwersarzy. Oprócz widowiskowych walk na pięści bohater bierze udział w strzelaninach i pościgach.

Akcji | widok izometryczny | beat 'em up | polskie | indie | Xbox Game Pass

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Midnight Fight Express Premiera

Gry podobne do Midnight Fight Express

Hatred

Sifu

Redeemer

Midnight Fight Express jest widowiskowym beat’em upem. Autorem tej produkcji jest niezależny polski deweloper – Jakub Dzwinel – a jej wydaniem zajęła się firma Humble Games.

Mechanika

W Midnight Fight Express akcję ukazano w widoku izometrycznym. Na grę składa się czterdzieści różnorodnych poziomów.

Podczas zabawy wcielamy się w bohatera, który przemierza miasto, walcząc z zastępami atakujących go przeciwników. Wrogów eliminujemy, robiąc użytek z pięści i nóg oraz korzystając z broni białej (jak noże czy stalowe rurki) i różnorodnych gadżetów (pokroju linki, która pozwala nam błyskawicznie doskakiwać do nieprzyjaciół). Ponadto podczas pojedynków możemy robić użytek z elementów otoczenia oraz wykonywać brutalne finishery.

Starcia są nie tylko widowiskowe, lecz także niebywale dynamiczne, toteż w ich trakcie musimy wykazywać się zręcznością i refleksem, by w porę wykonywać uniki i blokować ciosy oraz wyprowadzać szybkie kontrataki. Od czasu do czasu uliczne porachunki są zastępowane przez widowiskowe strzelaniny i pościgi, podczas których korzystamy z broni palnej.

W miarę postępów rozwijamy bohatera, odblokowując różnorodne dodatki kosmetyczne, a także zyskując dostęp do nowych broni i ataków.

Tryby gry

Midnight Fight Express pozwala wyłącznie na zabawę w pojedynkę. Nasze poczynania są jednak na bieżąco punktowane, a swoje osiągnięcia możemy publikować w internetowych rankingach, co stanowi namiastkę multiplayerowej rywalizacji.

Kwestie techniczne

Midnight Fight Express posiada barwną grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. Animacje do gry wykonano przy użyciu technologii motion capture.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Midnight Fight Express: 18+

PC
XONE
PS4
Switch