Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDPCiOS
Okładka LEGO Minifigures Online (AND)

LEGO Minifigures Online

Dystrybuowana w modelu free-to-play familijna gra MMO, osadzona w doskonale znanym starszym i młodszym graczom uniwersum słynnych duńskich klocków.

RPG | MMORPG | LEGO | zabawki | elementy zręcznościowe | MMO | figurkowe

Gra przestała działać 30 września 2016

Okładka LEGO Minifigures Online (AND)

producent: FunCom

wydawca: FunCom

Strona oficjalna

data premiery gry:

29cze2015

PC iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Minifigures Online to gra z gatunku MMO oparta na modelu biznesowym free-to-play. Tytuł bazuje na serii zabawek, składającej się z najróżniejszych ludzików LEGO. Produkcja stawia na zabawę, w której łatwo mogą się odnaleźć starsi i młodsi wielbiciele duńskich klocków. Tytuł stanowi też integralną część „sieciowego doświadczenia” LEGO Minifigures (oficjalnej strony i licznych mini gier). Oprócz wersji na urządzenia mobilne (iOS oraz Android), przygotowano także edycję przeznaczoną na komputery PC.

Produkcja umożliwia zabawę wraz z tysiącami innych graczy z całego świata. Twórcy udostępnili różne tryby rozgrywki, w tym starcia PvP, jak również wykonywanie misji w ramach współpracy. Najciekawiej prezentują się jednak zmagania pomiędzy poszczególnymi osobami, w których należy budować wieże, zastawiać pułapki i miny czy też wykorzystywać do walki wieżyczki strażnicze. Całość rozgrywa się w różnych środowiskach – od krainy pełnej piratów, przez średniowieczne miasto, aż po kosmiczną metropolię.

Deweloper udostępnił ponad 100 różnego rodzaju minifigurek, które należy zbierać i wykorzystywać w czasie zabawy. Wśród dostępnych ludzików znajdują się takie osobistości jak Ice Skater, Chicken Suit Guy, Aztec Warrior, Roller Derby Girl i inne. Wszystkie z nich posiadają unikalne zdolności. Jak każda inna produkcja wykorzystująca klocki LEGO, tak i ta umożliwia burzenie elementów otoczenia i tworzenie z nich nowych przedmiotów. Przykładowo, można zniszczyć wieżyczkę strażniczą przeciwnika i odbudować ją, dzięki czemu będzie ona atakować swego dawnego właściciela. Da się również zrobić dziurę w murze, odkrywając tym samym ukrytą ścieżkę lub tworzyć maszyny, które wykorzystuje się w starciach z bossami.

Tak jak w wielu innych produkcjach MMO, tak i w LEGO Minifigures Online zdobywamy doświadczenie i rozwijamy swoją postać. Dodatkowo twórcy zatroszczyli się o specjalny system klocków. Łączenie ze sobą wybranych elementów sprawia, że wzmacniamy swoje zdolności, np. kreatywność albo szczęście.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Klasyfikacja PEGI LEGO Minifigures Online

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe LEGO Minifigures Online

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista
Najlepsze mobilne premiery tygodnia (m.in. Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online)
Najlepsze mobilne premiery tygodnia (m.in. Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online)

wiadomość3 lipca 2015

Sklepy App Store, Google Play i Windows Phone Store wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje premiery zaliczyły gry takie jak Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online, Sword of Xolan, Warhammer Quest na Androida i Animal Wrestler.

LEGO Minifigures Online - gra MMO od weteranów branży trafi także na tablety
LEGO Minifigures Online - gra MMO od weteranów branży trafi także na tablety

wiadomość29 kwietnia 2014

Studio FunCom ogłosiło, że zamierza opracować mobilną wersję nadchodzącej gry MMO o tytule LEGO Minifigures Online. Produkcja oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami, a zmierza na iPady, tablety z systemem Android oraz komputery PC.

Wieści ze świata (TowerFall Ascension, Madden NFL 15, Star Citizen) 29/4/14
Wieści ze świata (TowerFall Ascension, Madden NFL 15, Star Citizen) 29/4/14

wiadomość29 kwietnia 2014

Dziś piszemy m.in. o akcji crowdfundingowej Star Citizen, dacie premiery Madden NFL 15, przychodach osiągniętych przez grę TowerFall Ascension, otwartych beta testach LEGO Minifigures Online, a także o kolejnej odsłonie serii Dragon Quest. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (The Last Guardian, LEGO Minifigures Online) 5/11/13
Wieści ze świata (The Last Guardian, LEGO Minifigures Online) 5/11/13

wiadomość5 listopada 2013

Dziś piszemy m.in. o zamkniętych beta testach LEGO Minifigures Online, postępach w procesie produkcji gry The Last Guardian, zapowiedziach nowych tytułów na PlayStation 4, a także o zarejestrowanie znaku towarowego Cloudless przez studio Insomniac Games. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (30/08/2013) – m.in. Guild Wars 2, LEGO Minifigures Online, Lineage II
Przegląd MMO (30/08/2013) – m.in. Guild Wars 2, LEGO Minifigures Online, Lineage II

wiadomość30 sierpnia 2013

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zbliżającą się aktualizację Guild Wars 2, pierwsze wzmianki na temat LEGO Minifigures Online oraz otwarte beta-testy najnowszej kroniki polskiej wersji Lineage II.

PC
iOS
AND