Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka LEGO Bionicle: Mask Of Creation (AND)
OkładkaLEGO Bionicle: Mask Of Creation (AND)

LEGO Bionicle: Mask Of Creation

Zręcznościowa gra akcji, za której opracowaniem stoi zespół Frima Studio – w portfolio deweloperów można znaleźć między innymi platformówkę Chariot czy Zombie Tycoon 2.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | LEGO | beat 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Bionicle: Mask Of Creation Premiera

1sty2015

iOS AND

producent: Frima Studio wydawca: The LEGO Group

Gry podobne do LEGO Bionicle: Mask Of Creation

DuckTales Remastered

Minions Paradise

Castle of Illusion

LEGO Bionicle: Mask Of Creation to produkcja stworzona przez kanadyjski zespół Frima Studio, który ma na swoim koncie m.in. platformówkę Chariot, Zombie Tycoon 2 czy też Lights, Camera, Party!. Tytuł powstał na zlecenie firmy The LEGO Group w ramach promocji nowej serii klocków Bionicle, które wróciły do sprzedaży po kilkuletniej przerwie.

Akcja produkcji rozgrywa się na wyspie Okoto, na której zaginęły maski mocy i rozpanoszyły się złe moce. Gracze wcielają się w jedną z sześciu postaci, której zadaniem jest przywrócenie starego ładu i odzyskanie masek. Wśród dostępnych bohaterów znajdują się Tahu (władca ognia), Kopaka (władca lodu), Onua (władca ziemi), Gali (władca wody), Pohatu (władca kamienia) oraz Lewa (władca dżungli). Rozgrywka polega na walce z licznymi przeciwnikami, podczas której wykorzystujemy unikalne moce herosów.

Co ciekawe, LEGO Bionicle: Mask Of Creation oparte zostało na przyjemnym systemie free-to-play, w którym nie uświadczy się żadnych mikropłatności ani reklam wyświetlających się podczas rozgrywki.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe LEGO Bionicle: Mask Of Creation: 12+

iOS
AND