Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSWWWAND
Okładka LEGO Creator Islands (iOS)
OkładkaLEGO Creator Islands (iOS)

LEGO Creator Islands

LEGO Creator Islands to strategia przeznaczona dla młodszych odbiorców.

Strategiczne | ekonomiczne | casual | LEGO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Creator Islands Premiera

18paź2013

WWW

30wrz2014

iOS AND

LEGO Creator Islands to casualowa strategia opracowana przez firmę LEGO Group. Produkcja jest w pełni darmowa i nie posiada żadnych mikropłatności.

Zadaniem gracza jest zabudowa archipelagu wysepek. Rozpoczynając zabawę, otrzymujemy jedną dużą wyspę, która staje się naszym centrum dowodzenia. Wraz z postępami w zabawie zdobywamy nowe tereny, ale pierwszy skrawek lądu jest najważniejszy i zawsze należy pilnować jego odpowiedniego zagospodarowania. Całość zaprojektowano głównie z myślą o młodszych graczach i według autorów grupa docelowa to dzieci w wieku 9-11 lat.

Podczas rozgrywki gracze wykorzystują klocki do konstruowania budynków, różnorodnych maszyn, a nawet zwierząt. Wysepki zamieszkują figurki mające swoje konkretne potrzeby, które przeobrażają się tutaj w misje. Ich wypełnianie nagradzane jest specjalnymi żółtymi cegiełkami, pełniącymi rolę waluty pozwalającej na odblokowanie nowych struktur, postaci i zwierząt. Całość koncentruje się głównie na czerpaniu radości ze spokojnej rozbudowy, a naszym terenom rzadko grozi cokolwiek poważnego.

LEGO Creator Islands wykonano w atrakcyjnej trójwymiarowej grafice, pozwalającej na oglądanie wybudowanych przez nas miasteczek z dowolnej perspektywy. Wszystkie edycje gry zostały ze sobą zintegrowane, więc możemy korzystać z jednego konta i dokonywać transferów własnych archipelagów między różnymi platformami.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe LEGO Creator Islands: Odpowiednia dla każdego wieku.

WWW
iOS
AND