Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWWiOSAND
Okładka Sunshine Bay (WWW)
OkładkaSunshine Bay (WWW)

Sunshine Bay

Społecznościowa gra ekonomiczna, stanowiąca swoistą kontynuację gry Airport City duetu Road 404 i Game Insight.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | Facebook | MMO | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sunshine Bay Premiera

9sie2013

WWW

4gru2013

iOS

16wrz2014

AND

producent: Road 404 wydawca: Game Insight Strona oficjalna

Sunshine Bay to gra ekonomiczna z aspektem społecznościowym, w której naszym zadaniem jest rozbudowa nadmorskiego miasteczka do rangi prawdziwego turystycznego kurortu. Gra jest dziełem duetu Road 404 i Game Insight, autorów m.in. bestsellerowego Airport City i stanowi jego swoistą kontynuację.

Mechanika rozgrywki bazuje na tym samym pomyśle, jaki wykorzystano we wspomnianym Airport City. Akcja przenosi nas do niewielkiego nadmorskiego miasteczka, gdzie początkowo mamy do dyspozycji jedynie proste molo i standardowe modele łodzi. Celem zabawy jest rozbudowa portowej infrastruktury i przekształcenie skromnej przystani w potężny port pasażerski. Naszym głównym źródłem dochodu będą kolejne rejsy w różne miejsca świata – musimy jednak zadbać o wystarczające zapasy paliwa oraz odpowiednią ilość pasażerów chętnych do podróży. W miarę postępów rozgrywki odblokujemy dostęp do kolejnych budynków, najnowocześniejszych łodzi i coraz bardziej egzotycznych miejsc wycieczkowych. Równocześnie będziemy inwestować w rozwój całego miasteczka, które dzięki atrakcyjnym sklepom, hotelom i centrom rekreacyjnym stanie się prawdziwym kurortem i przyciągać będzie coraz większe rzesze turystów.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej produkcji Road 404, rozgrywka nacechowana jest sporym poczuciem humoru i opiera się na wykonywaniu kolejnych wymyślnych zadań fabularnych, które pozwolą zyskać cenne punkty doświadczenia i odpowiednie zasoby gotówki. Z kolejnych zamorskich wojaży nasze jachty przywiozą także szereg rozmaitych przedmiotów, pogrupowanych w specjalne kolekcje, których aktywowanie pozwoli zyskać przydatne w zabawie bonusy. Sunshine Bay wykorzystuje dobrze znany model darmowy z mikropłatnościami, które pozwalalą obejść wiele typowych dla gatunku ograniczeń. Do zabawy możemy zaprosić przyjaciół, a podejmowanie w naszym porcie ich łodzi i odwiedzanie zarządzanych przez nich kurortów zapewnia nam dodatkowe źródło dochodu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Sunshine Bay: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WWW