Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Hero (iOS)
OkładkaHero (iOS)

Hero

Mobilne RPG akcji autorstwa znanego z cyklu casualowych gier logicznych Saga studia King.com. Będąca jedynie pretekstem do zabawy fabuła gry osadzona została w typowej krainie fantasy o nazwie Mystia.

RPG | fantasy | hack'and'slash | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hero Premiera

anulowana

iOS AND

producent: King wydawca: King

Hero to wydane na mobilny system AND i iOS RPG akcji. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio King.com, czyli autorzy m.in. Candy Crush Saga. Farm Heroes Saga oraz Paradise Bay.

Fabuła

Akcja toczy się w klasycznej krainie fantasy znanej jako Mystia. Jej terytorium staje się celem inwazji potworów i naszym zadaniem jest uratowanie świata. Fabuła nie odgrywa w tej grze istotnej roli i stanowi jedynie pretekst do zabawy.

Mechanika

Wydane na mobilny system AND i iOS Hero to typowe RPG typu hack-n-slash. Podczas rozgrywki głównie eksplorujemy mapy oraz wycinamy w pień wszystko co się rusza. Do wyboru jest kilka postaci – rycerz, mag oraz łuczniczka i każda z nich posiada inny styl walki. Ciekawie zrealizowano sterowanie. Zostało ono zaprojektowane tak, abyśmy mogli bez problemu obsługiwać grę za pomocą jednej dłoni i w orientacji pionowej. Do tego przygody są krótkie i przejście pojedynczej to kwestia maksymalnie kilku minut, co pasuje do mobilnego charakteru produkcji.

Dodatkową atrakcją jest to, że nie podróżujemy samotnie. W przygodach towarzyszy nam sterowany przez sztuczną inteligencję sojusznik. Dostępna jest także opcja ujeżdżania bestii i wykorzystywania ich jako rumaków w bitwach. Jak na RPG-a przystało, w grze nie zabrakło również systemu rozwoju, w ramach którego gromadzimy punkty doświadczenia wydawane na ulepszenia dla bohatera oraz jego kompana.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hero: 12+

iOS
AND