Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Football Coach the Game 2022 (PC)
OkładkaFootball Coach the Game 2022 (PC)

Football Coach the Game 2022 PC

Polska produkcja łącząca elementy menadżera piłkarskiego oraz gry symulacyjnej. Za stworzeniem Football Coach the Game 2022 stoi spółka RL9sport Games, należąca do Roberta Lewandowskiego, Rafała Cymermana (twórcy gry Liga Polska Manager ‘95) oraz firmy PlayWay.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski | polskie | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Coach the Game 2022 Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: RL9sport Games wydawca: PlayWay Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Football Coach the Game 2022

Football Manager 2010

Liga Polska Manager 2005

Championship Manager 2010

Football Coach the Game 2022 jest hybrydą menadżera piłkarskiego oraz gry symulacyjnej odtwarzającej pracę trenera piłkarskiego. Produkcja została opracowana przez studio RL9sport Games – spółkę założoną przez piłkarza Roberta Lewandowskiego, Rafała Cymermana (autora gry Liga Polska Manager ‘95) oraz firmę PlayWay.

Mechanika

W Football Coach the Game 2022 wcielamy się w trenera piłkarskiego i bierzemy na siebie wszystkie obowiązki spoczywające na jego barkach. Zajmujemy się zatem przede wszystkim komponowaniem drużyny, ustalaniem taktyki na kolejne spotkania oraz tworzeniem planów treningowych dla naszych podopiecznych. Poza tym jednak musimy zarządzać atmosferą panującą w szatni, co wymaga budowania długofalowych relacji z piłkarzami.

Na tle innych produkcji tego typu opisywany tytuł wyróżnia fakt, że podczas meczu kontrolujemy trenera i reagujemy (niekiedy żywiołowo) na to, co dzieje się na boisku; nic również nie stoi na przeszkodzie, by w razie potrzeby przywoływać do siebie poszczególnych zawodników i dawać im wskazówki, karcić za popełnione błędy lub przekazywać informacje o zmianie strategii. Warto przy tym pamiętać, że nasze zachowanie wywiera wpływ nie tylko na piłkarzy (między innymi budując lub rujnując ich morale), lecz również na kibiców oraz media.

Tryby gry

Football Coach the Game 2022 pozwala na zabawę w pojedynkę lub w trybie multiplayer. Na potrzeby tego drugiego przygotowano sieciowe ligi, w ramach których rywalizujemy z graczami zarówno z kraju, jak i zza granicy.

Kwestie techniczne

Football Coach the Game 2022 posiada trójwymiarową oprawę graficzną; animacje piłkarzy wykonano przy użyciu technologii motion capture.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.8 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Football Coach the Game 2022: Odpowiednia dla każdego wieku.

Football Coach the Game 2022 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3 2.5 GHz / AMD Phenom II 2.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 8.1/10 64-bit