Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Fantasy Life Online (AND)
OkładkaFantasy Life Online (AND)

Fantasy Life Online

Symulator życia wzbogacony o liczne elementy RPG, w którym trafiamy do fantastycznej krainy i prowadząc do boju reprezentanta jednej z dwunastu profesji, przeżywamy rozmaite przygody, bawiąc się w pojedynkę lub w towarzystwie innych graczy.

Symulacje | fantasy | zagraj za darmo | widok izometryczny | elementy RPG | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fantasy Life Online Premiera

23lip2018

AND iOS

producent: Level 5 wydawca: Level 5 Strona oficjalna

Fantasy Life Online jest bezpośrednią kontynuacją gry Fantasy Life, wydanej w 2012 roku na konsoli Nintendo 3DS. Podobnie jak pierwsza część serii, opisywane dzieło firmy Level 5 jest symulatorem życia wzbogaconym o liczne elementy RPG. Produkcja zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy, a czekające tam na nas przygody możemy przeżywać samotnie lub w towarzystwie innych graczy.

Mechanika

W Fantasy Life Online akcję obserwujemy z widoku izometrycznego. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad bohaterem reprezentującym jedną z dwunastu profesji (tytułowych „żyć”); klasy podzielono na trzy rodzaje, dzięki czemu możemy wcielić się w jednego z zaprawionych w bojach wojowników, ekspertów od wydobywania surowców czy rzemieślników.

Nadrzędnym celem zabawy jest rozbudowa wioski, w której mieszka nasz podopieczny oraz postacie kontrolowane przez innych graczy. Poza tym w toku zmagań przemierzamy lokacje i wykonujemy rozmaite zadania. Ważną rolę odgrywają też starcia z przeciwnikami, toczone w czasie rzeczywistym niczym w rasowym hack’n’slashu. W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy.

Tryby gry

Fantasy Life Online pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i na rozgrywkę w towarzystwie innych graczy, w ramach sieciowego trybu multiplayer.

Kwestie techniczne

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony cyklu, trójwymiarową grafikę Fantasy Life Online utrzymano w przyjaznej, kolorowej stylistyce. Gra jest dostępna w modelu darmowym z mikrotransakcjami (free-to-play).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Fantasy Life Online: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS