Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dungeon Siege: Legends of Aranna (PC)
OkładkaDungeon Siege: Legends of Aranna (PC)

Dungeon Siege: Legends of Aranna PC

Oficjalny dodatek do części pierwszej części cyklu Dungeon Siege. Akcja Dungeon Siege: Legends of Aranna rozgrywa się w tym samym świecie fantasy, co oryginalna gra.

To jest dodatek do gry Dungeon Siege.

RPG | TPP | fantasy | hack'and'slash | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Siege: Legends of Aranna Premiera PC

12listopada2003

pudełko PL

20stycznia2004

producent: Gas Powered Games wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: APN Promise Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeon Siege: Legends of Aranna

Diablo

Dungeon Siege

Dawn of Magic

Oficjalny dodatek do części pierwszej części cyklu Dungeon Siege. W prace nad rzeczonym rozszerzeniem zaangażowani byli nie tylko programiści z zespołu Gas Powered Games, lecz także pracownicy studia Mad Doc Software, a całość prac nadzorował Microsoft.

Akcja Dungeon Siege: Legends of Aranna rozgrywa się w tym samym świecie fantasy, co oryginalna gra. Autorzy przygotowali dla graczy fascynującą historię, która jest kontynuacją wydarzeń, jakie miały miejsce w Dungeon Siege - przy czym stanowi ona swoistą całość i nie wymaga od grającego by wiedział o czym mówiła fabuła podstawowej gry. Świat Dungeon Siege poszerzony został o dziewięć nowych, rozległych obszarów, a także o ponad 70 nowych zaklęć (w tym i takich, które pozwalają na przemianę postaci w wilka czy trolla), szereg nowych monstrów (m.in. Clockwork Beast, Doppelgangers), nowe rasy (w tym: Utraean – antyczna rasa ludzi, która władała potężną magią i przez wieki rządziła Aranną, a obecnie próbuje odbudować swą dawną potęgę, oraz Hassat i Zaurask – dwie rasy, które dawnej były niewolnikami potężnych Utraeanów, a teraz walczą z Utraeanami nie mogąc zapomnieć zła jakie im niegdyś wyrządzono) oraz nową postać gracza, prócz wiejskiej dziewczyny i chłopca, pół-giganta. Zwiększono również asortyment przedmiotów, broni i zbroi, które można używać.

Licznym ulepszeniom, zarówno wydajnościowym jak i wizualnym, poddany został silnik graficzny (doszło wiele nowych efektów towarzyszących np. rzucaniu zaklęć, nowe elementy otoczenia, itp.). Poprawie i rozbudowie uległo komputerowe A.I. oraz interfejs użytkownika i system sterowania drużyną.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 502 głosów czytelników.

Dungeon Siege: Legends of Aranna cena w dniu premiery: 159 PLN

Klasyfikacja PEGI Dungeon Siege: Legends of Aranna

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Dungeon Siege: Legends of Aranna Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D