Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Deadhaus Sonata (PC)
OkładkaDeadhaus Sonata (PC)

Deadhaus Sonata PC

Gra RPG akcji, która przenosi nas do fantastycznego świata Nogosaua. W trakcie zabawy w Deadhaus Sonata wcielamy się w jedną z koszmarnych istot próbujących uratować tę krainę przed zepsuciem i zgnilizną spowodowanymi przez ludzi.

RPG | TPP | fantasy | zagraj za darmo | indie | kooperacja | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deadhaus Sonata Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: Apocalypse Studios wydawca: Apocalypse Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Deadhaus Sonata jest grą RPG akcji, opracowaną przez zespół Apocalypse Studios. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play), a powstał pod okiem Denisa Dyacka, w którego portfolio można znaleźć takie pozycje, jak Blood Omen: Legacy of Kain, Eternal Darkness: Sanity’s Requiem, Metal Gear Solid: The Twin Snakes oraz Too Human.

Fabuła

Warstwa fabularna odgrywa w Deadhaus Sonata ważną rolę. Źródłem inspiracji dla opowiedzianej w grze historii są dzieła H.P. Lovecrafta, Edgara Allana Poego, Thomasa Ligottiego oraz Stevena Eriksona.

Produkcja zabiera nas w podróż do fantastycznego świata Nogosaua. W trakcie zabawy wcielamy się w jedną z koszmarnych istot, które przybyły do tego miejsca, by uratować je przed zepsuciem i zgnilizną spowodowanymi przez ludzi.

Mechanika

Rozgrywka w Deadhaus Sonata polega przede wszystkim na walce z przeciwnikami w zróżnicowanych, częściowo generowanych proceduralnie lokacjach. System walki oferuje szeroki wachlarz możliwości szlachtowania wrogów, co potęgowane jest przez fakt, że na drodze kontrolowanego przez nas potwora stają głównie słabsi od niego ludzie. Poza tym z czasem zdobywamy coraz lepsze wyposażenie dla naszego monstrum, a także rozwijamy jego zdolności bojowe.

Tryby gry

Deadhaus Sonata opracowano z myślą o multiplayerowym trybie współpracy.

Kwestie techniczne

Deadhaus Sonata korzysta z opracowanej przez firmę Amazon Game Studios technologii Lumberyard, a oprawa graficzna tego tytułu, podobnie jak jego warstwa dźwiękowa, stoi na wysokim poziomie. Ponadto produkcja doczekała się pełnej integracji z serwisem Twitch, dzięki czemu gracze mogą w łatwy sposób transmitować rozgrywkę w sieci i wchodzić w interakcję z widzami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Deadhaus Sonata: 18+