Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePS2PC
Okładka Conflict Zone (PS2)
OkładkaConflict Zone (PS2)

Conflict Zone

Gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której stając się dowódcą wojsk jednego z dwóch wielkich światowych obozów militarnych ICP, GHOST możemy doprowadzić go do zwycięstwa i zażegnać poszerzający się międzynarodowy kryzys.

Strategiczne | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Conflict Zone Premiera

30maj2001

PC

19paź2002

PS2

producent: MASA Group wydawca: Ubisoft

Największe światowe potęgi zjednoczyły się tworząc organizację zwaną International Corps for Peace, której głównym celem stało się utrzymanie pokoju na całej Ziemi. Jednak nie wszystkie kraje były zadowolone z takiego obrotu rzeczy i dla zrównoważenia sił zawiązały tajne stowarzyszenie GHOST. Niestety powstanie dwóch ogromnych obozów militarnych podzieliło całą planetę oraz zaogniło stosunki międzynarodowe. Stajemy po jednej ze stron rodzącego się konfliktu i musimy doprowadzić wybraną przez nas organizację do zwycięstwa.

Dla każdej z organizacji przygotowano inną kampanię wymagającą odmiennej strategii działań. Oba scenariusze składają się z 32 misji (+ dwie dodatkowe). W sumie możemy wybudować ponad 130 różnorodnych jednostek, instalacji i budynków. Pewną nowością jest możliwość przyporządkowywania jednostek do odpowiednich dowódców. Na przebieg działań wojennych i popularność naszych poczynań duży wpływ ma opinia publiczna oraz media. Do gry dołączony został edytor map oraz 25 scenariuszy do rozgrywki wieloosobowej. Tryb multiplayer pozwala na grę do ośmiu osób za pośrednictwem sieci lokalnej i czterech za pośrednictwem Internetu.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 4,1 / 10 na podstawie 65 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Conflict Zone

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Conflict Zone Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
PC
PS2