Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Clicker

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce clicker ułożone według popularności.

PC
PC Windows8 WWW1
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 43
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE2
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android10 Apple iOS10
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Akcji
Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG7 Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
Clicker Heroes 2
Clicker Heroes 2

RPG lipiec 2021 (wczesny dostęp od 16 lipca 2018)

Stworzone przez studio Playsaurus Clicker Heroes 2 jest grą zręcznościową z elementami RPG. Tytuł zalicza się do podgatunku tzw. klikerów, czyli prostych produkcji, w których wkład gracza ogranicza się najczęściej do naciskania jednego przycisku.

PC

Idle Champions of the Forgotten Realms
Idle Champions of the Forgotten Realms

RPG 17 maja 2018

Idle Champions of the Forgotten Realms od studia Codename Entertainment jest tytułem free-to-play z podgatunku tzw. clickerów. Gra łączy w sobie elementy RPG oraz strategii. Produkcja zabiera nas do świata Zapomnianych Krain, które przemierzamy wraz z grupą poszukiwaczy przygód.

PCPS4XONEANDiOS

Soda Dungeon 2
Soda Dungeon 2

RPG 9 lipca 2020

Darmowa gra RPG, w której kierujemy drużyną poszukiwaczy przygód eksplorujących pełne niebezpieczeństw lochy. Soda Dungeon 2 umożliwia też rozwijanie niewielkiego miasteczka, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do nowych postaci. Tytuł jest kontynuacją Soda Dungeon z 2015 roku i odpowiadają za niego ci sami deweloperzy.

PCANDiOS

Idle Heroes
Idle Heroes

RPG 22 czerwca 2016

Produkcja z gatunku RPG oparta na modelu biznesowym free-to-play (darmowa rozgrywka, ale obecne mikropłatności). W grze przyszykowanej przez chińskie studio DroidHang trafiamy do fantastycznego i pełnego niebezpieczeństw świata. Naszym zadaniem jest przejście przez osiem krain, w których nie brakuje rozmaitych potworów. Na szczęście do dyspozycji mamy mnóstwo bohaterów – każdy dysponujący innymi umiejętnościami i mocami.

ANDiOS

Great Hero's Beard
Great Hero's Beard

RPG 18 października 2018

Great Hero's Beard to proste RPG typu clicker. Wcielamy się w rolnika o imieniu Turgut, który eksploruje świat, walczy z potworami i zdobywa skarby. Tym, co wyróżnia tytuł jest fakt, że można w nim wpływać tylko na statystyki postaci, a walka przeprowadzana jest automatycznie.

PC

AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist

Strategiczne 30 maja 2014

Nieskomplikowana gra zręcznościowo-ekonomiczna, w której zabawa polega na dokonywaniu kolejnych inwestycji. Za zarobione pieniądze zatrudniamy menadżerów, ulepszamy posiadane już biznesy itd. Wszystko po to, by dorobić się ogromnej fortuny.

PCPS4ANDiOSWWW

Clicker Heroes
Clicker Heroes

RPG 13 maja 2015

Gra zręcznościowa z elementami RPG, zaliczana do gatunku klikerów, czyli prostych produkcji, w których rozgrywka ogranicza się do szybkiego stukania w ekran smartfona lub tabletu. W Clicker Heroes wcielamy się w śmiałka przemierzającego fantastyczny świat pełen rozmaitych stworów. Rozgrywka sprowadza się do „zaklikiwania” potworów na śmierć, a następnie zbierania wypadających z nich złotych monet. Korzystając z tych środków możemy ulepszać naszego podopiecznego, by zadawał silniejsze ciosy.

PCPS4XONEANDiOS

Bitcoin Billionaire
Bitcoin Billionaire

Zręcznościowe 6 listopada 2014

Ciekawa zręcznościówka, w której wcielamy się w osobę zbijającą majątek na bitcoinach. Zabawę zaczynamy praktycznie od zera, gnieżdżąc się w niewielkim biurze i używając ledwie działającego komputera. Z czasem, wraz z dokonywaniem kolejnych transakcji, powiększamy majątek, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na różnorakie zmiany na lepsze.

ANDiOS

AdVenture Communist
AdVenture Communist

Logiczne 16 listopada 2017

Kolejna produkcja reprezentująca gatunek tak zwanych klikaczy (klikerów), za której opracowaniem stoi studio Hyper Hippo games. Zabawę rozpoczynamy jako rolnik posiadający niewielki skrawek ziemi, gdzie uprawiamy ziemniaki.

PCANDiOS

Egg, Inc.
Egg, Inc.

Strategiczne 14 lipca 2016

Strategia ekonomiczna utrzymana w konwencji idle clickera, w której gracz wciela się w rolę właściciela kurzej fermy, a jego zadaniem jest wzbogacenie się na hurtowej produkcji i sprzedaży jaj. Lwią część rozgrywki stanowi stukanie w przycisk odpowiedzialny za wypuszczanie ptaków pędzących do kurników, by tam zająć się składaniem jajek – w ten sposób rośnie wartość naszego gospodarstwa, a my zdobywamy środki niezbędne do jego rozbudowy i prowadzenia badań pozwalających na zwiększenie przychodów.

ANDiOS

Soda Dungeon
Soda Dungeon

RPG 7 października 2015

Darmowa gra RPG, w której zarządzamy tawerną, gdzie rekrutujemy i wyposażamy śmiałków pomagających nam zbić fortunę na walce z potworami. Produkcja ukazała się pierwotnie na urządzeniach mobilnych, ale w późniejszym czasie pojawiła się także na PC-tach.

PCANDiOS

Tap Heroes
Tap Heroes

Zręcznościowe 22 lutego 2015

Hybryda gry RPG i tak zwanego klikera, opracowana przez Daniela Hjelma ze studa VaragtP. Gracz trafia do fantastycznego świata, który przemierza w skórze wojownika. Zabawa w Tap Heroes polega na toczeniu kolejnych starć z adwersarzami, sprowadzających się do szybkiego klikania we wrogów (w ten sposób zadajemy im obrażenia), członków stopniowo rozrastającej się drużyny (by ich uleczyć) oraz w złote monety, które pełnią tutaj rolę waluty.

ANDiOS