Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDPCiOS
Okładka AdVenture Communist (AND)
OkładkaAdVenture Communist (AND)

AdVenture Communist

Kolejna produkcja reprezentująca gatunek tak zwanych klikaczy (klikerów), za której opracowaniem stoi studio Hyper Hippo games. Zabawę rozpoczynamy jako rolnik posiadający niewielki skrawek ziemi, gdzie uprawiamy ziemniaki.

Logiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | rolnicze | humorystyczne | indie | clicker

Kolekcja gier
Obserwuj grę

AdVenture Communist Premiera

16lis2017

AND iOS

data nieogłoszona

PC

Gry podobne do AdVenture Communist

Cookie Clicker

Tap Heroes

Bitcoin Billionaire

AdVenture Communist to nieskomplikowana produkcja reprezentująca gatunek tak zwanych klikaczy. Za jej stworzenie odpowiada niezależne studio Hyper Hippo, w którego portfolio można znaleźć między innymi podobne tematycznie AdVenture Capitalist. Na liście platform, na które trafiła opisywana pozycja, znajduje się PC, iOS i AND. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

Przygodę w AdVenture Communist rozpoczynamy jako rolnik posiadający niewielki skrawek pola, na którym uprawia ziemniaki będące jednym z filarów gospodarki każdego szanującego się komunistycznego państwa. Przykładając się do pracy, czyli naciskając przycisk odpowiedzialny za wykopywanie ziemniaków, pozyskujemy środki, które możemy przeznaczyć na zakup nowych połaci terenu (gwarantujących zwiększenie produkcji naszego gospodarstwa) oraz na zatrudnienie pracowników werbowanych spośród tak zwanych „towarzyszy”, czyli osób, u których udało nam się wyplenić kapitalistyczne myślenie; z czasem rozszerzamy też swoją działalność o górnictwo, produkcję broni i wytwarzanie lekarstw.

Wszystko po to, by zarabiać pieniądze i wymieniać je na rozmaite ulepszenia opracowywane przez naukowców – zwiększają one nasze możliwości i tym samym pozwalają nam dołożyć własną cegiełkę do budowy komunistycznego raju. Zmagania urozmaica możliwość realizacji specjalnych zadań oraz zdobycia medali, przyznawanych w zamian za przekraczanie kolejnych progów produkcji.

Kwestie techniczne

Podobnie jak wyżej wspomniane AdVenture Capitalist, wydane na platformę PC, iOS i AND AdVenture Communist posiada prostą, dwuwymiarową grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe AdVenture Communist: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
AND
iOS