Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCANDiOS
Okładka RuneScape: Idle Adventures (PC)
OkładkaRuneScape: Idle Adventures (PC)

RuneScape: Idle Adventures

Darmowa produkcja reprezentująca gatunek klikerów, której opracowanie wziął na swoje barki zespół Hyper Hippo.

Zręcznościowe | ekonomiczne | zagraj za darmo | elementy RPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

RuneScape: Idle Adventures Premiera

anulowana

PC AND iOS

Gry podobne do RuneScape: Idle Adventures

Clicker Heroes 2

AdVenture Communist

AdVenture Capitalist

RuneScape: Idle Adventures na PC, AND i iOS to darmowa produkcja stworzona przez studio Hyper Hippo, znane przede wszystkim z popularnego klikera AdVenture Capitalist. Tytuł powstał we współpracy z firmą Jagex, która wykreowała markę RuneScape i nadzorowała projekt, by poszczególne elementy pasowały do klimatu oryginału.

Mechanika

Akcja RuneScape: Idle Adventures rozgrywa się w magicznym świecie Gielinor, a gracze wcielają się w artefakt znany jako Needle. Naszym zadaniem jest wchodzenie w interakcje z otoczeniem poprzez zwykłe klikanie – podobnie jak we wspomnianym AdVenture Capitalist. Pozostałe zasady rozgrywki również nie odbiegają od tej produkcji i innych klikerów. W związku z tym w trakcie zabawy zdobywamy pieniądze, które przeznaczamy na zakup pomocników, wykonujących za nas pewne czynności wtedy, gdy nie uczestniczymy w rozgrywce. Dodatkowo nabywamy także rozmaite usprawnienia, zwiększające naszą moc przerobową i wpływające na ilość pozyskiwanych w ten sposób monet. System ten sprawia, że nawet przy minimalnym wysiłku gracz ciągle otrzymuje korzyści i czyni postępy.

Oczywiście RuneScape: Idle Adventures na PC, AND i iOS odwołuje się do oryginalnego RuneScape, dzięki czemu fani rzeczonej produkcji podczas zabawy uczestniczą w znanych już wydarzeniach, odwiedzają znajome lokacje itd.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe RuneScape: Idle Adventures: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
AND
iOS