Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Bitcoin Billionaire (iOS)
OkładkaBitcoin Billionaire (iOS)

Bitcoin Billionaire

Ciekawa zręcznościówka, w której wcielamy się w osobę zbijającą majątek na bitcoinach. Zabawę zaczynamy praktycznie od zera, gnieżdżąc się w niewielkim biurze i używając ledwie działającego komputera.

Zręcznościowe | ekonomiczne | 2D | symulator życia | indie | clicker

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bitcoin Billionaire Premiera

6lis2014

iOS

3gru2014

AND

Gry podobne do Bitcoin Billionaire

Cell to Singularity

Clicker Heroes

Metal Slug Infinity

Bitcoin Billionaire to dwuwymiarowa gra mobilna typu kliker autorstwa studia FizzPow, inspirowana takimi pozycjami jak Make It Rain czy Cookie Clicker. Produkcja została wydana przez firmę Noodlecake Studios w modelu darmowym z mikropłatnościami.

W Bitcoin Billionaire gracz wciela się w spłukanego osobnika, który postanawia odbić się od dna, zbijając fortunę na bitcoinach. W tym celu spędza całe dnie na dokonywaniu internetowych transakcji z użyciem głośnej – swego czasu – kryptowaluty. Z perspektywy gracza rozgrywka w Bitcoin Billionaire sprowadza się do miarowego klikania w ekran, a konkretnie rzecz ujmując w komputer będący własnością głównego bohatera gry.

Klikając, gracz zarabia bitcoiny, a jednocześnie realizuje różnego rodzaju zadania, w zamian za co otrzymuje nagrody, aktywuje mnożniki oraz odblokowuje power-upy gromadzące kryptowalutę w tle. Zarobione pieniądze wydaje m.in. na zakup ulepszeń do komputera, pozwalających klikać jeszcze szybciej, a także na realizację marzeń – zakup pięknej willi, dzieł sztuki, najlepszych komiksów, hologramu, czy też biurka godnego szefa szefów, a także instalację kultowych automatów arcade i fliperów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby odpowiednio podrasować wygląd postaci, w którą się wcielamy.

Tytuł cieszy oko stylową, rozpikselowaną szatą graficzną w stylu retro, a zabawę umila relaksacyjna ścieżka dźwiękowa.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Bitcoin Billionaire: 12+

iOS
AND