Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Idle Heroes (iOS)
OkładkaIdle Heroes (iOS)

Idle Heroes

Produkcja z gatunku RPG oparta na modelu biznesowym free-to-play (darmowa rozgrywka, ale obecne mikropłatności). W grze przyszykowanej przez chińskie studio DroidHang trafiamy do fantastycznego i pełnego niebezpieczeństw świata.

RPG | zagraj za darmo | 2D | clicker

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Idle Heroes Premiera

22cze2016

AND

9lis2016

iOS

producent: DroidHang wydawca: DroidHang

Idle Heroes to darmowa gra RPG na platformę AND i iOS, przygotowana przez chińskie studio DroidHang. Podobnie jak inne produkcje free-to-play, tak i ta korzysta z systemu mikropłatności. W związku z tym, choć za rozgrywkę nie trzeba płacić, dzięki kupowaniu rozmaitych przedmiotów można znacząco przyspieszyć niektóre z procesów, tym samym ułatwiając sobie zabawę.

Mechanika

W Idle Heroes kierujemy drużyną śmiałków, walczących z potworami na ośmiu planszach (Sara Forest, Moon Island, Land of Fear, Crome Mine, Forgotten Icefield, Heidelberg, Land of Heat i High Heaven). Wkraczając do nowej lokacji, rozpoczynamy walkę, która rozgrywa się automatycznie, więc ważne jest posiadanie odpowiednio wyszkolonych rycerzy. Na szczęście w grze zaimplementowano specjalny system, dzięki któremu nasi podopieczni mogą trenować, gdy jesteśmy nieobecni. Dzięki temu przy kolejnym uruchomieniu produkcji mamy do dyspozycji silniejszych wojowników, mogących stawić czoła nowym zadaniom.

Gra oferuje dostęp do ponad 200 bohaterów. Każdy z nich ma inne cechy, umiejętności, silne i słabe strony. Ponadto możemy wpływać na ich parametry wytwarzanym wyposażeniem.

Tryby gry

Idle Heroes w wersji na platformę AND i iOS umożliwia zabawę w kampanii, w której walczymy z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Produkcja pozwala też na zabawę w multiplayerze. Gracze mogą dołączać do gildii, toczyć boje na arenie, czy też wraz ze znajomymi atakować potężnych bossów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Idle Heroes: 12+

AND
iOS