Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka City of Titans (PC)
OkładkaCity of Titans (PC)

City of Titans PC

Opracowana przez studio Missing Worlds Media gra MMORPG, będąca częścią większego przedsięwzięcia o nazwie The Phoenix Project. Akcja City of Titans osadzona została w uniwersum łączącym elementy fantasy i science fiction.

RPG | science fiction | MMORPG | superbohaterowie | funkcje cross-platform | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

City of Titans Premiera PC

data nieogłoszona

producent: Missing Worlds Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do City of Titans

Marvel Heroes Omega

City of Heroes

DC Universe Online

City of Titans to produkcja MMORPG będąca częścią projektu The Phoenix Project. Prace na tytułem podjęło studio Missing Worlds Media, utworzone przez społeczność zlikwidowanej gry City of Heroes. Realizacja projektu została wsparta finansowo przez użytkowników platformy finansowania społecznościowego Kickstarter.

Akcja gry osadzona została w fikcyjnym uniwersum łączącym elementy fantasy i science fiction. Gracze wcielają się w role obdarzonych nadnaturalnymi mocami mieszkańców gigantycznej metropolii – tytułowego Miasta Tytanów. Zależnie od dokonanego wyboru mogą stać się superbohaterami stojącymi na straży porządku i pokoju lub jako złoczyńcy spróbować zdobyć potęgę i władzę.

Podobnie jak w City of Heroes, podstawą zabawy w City of Titans jest wykreowanie od podstaw odzianego w kostium herosa. Mechanika gry pozwala na tworzenie bohaterów obdarzonych rozmaitymi supermocami. Wzorem popularnych gier MMORPG, rozgrywka skupia się na wykonywaniu misji, potyczkach z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję lub żywych graczy oraz rozwijaniu postaci.

Ambicją ekipy deweloperskiej Missing Worlds Media było umożliwienie graczom aktywnego partycypowania w rozwoju gry. Poza zadaniami przygotowanymi przez twórców i związanymi z głównymi wątkami fabuły, gracze mogą tworzyć własne misje i dzielić się nimi z pozostałymi uczestnikami zabawy.

Jednym z ciekawych rozwiązań zastosowanych w City of Titans są wbudowane funkcje cross-platformowe. Dzięki pobraniu odpowiedniej aplikacji na smartfony gracze mogą tworzyć awatary swoich postaci, a także w łatwy sposób komunikować się ze znajomymi, członkami klanu itd.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe City of Titans: Odpowiednia dla każdego wieku.