Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Carnival Games Mini Golf (Wii)
OkładkaCarnival Games Mini Golf (Wii)

Carnival Games Mini Golf Wii

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf.

Zręcznościowe | golf | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Carnival Games Mini Golf Premiera Wii

20października2008

pudełko PL

7listopada2008

producent: Cat Daddy Games, LLC wydawca: Take 2 Interactive wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Carnival Games Mini Golf

Mario Party 8

Rayman Raving Rabbids

Hasbro Family Game Night

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf. Oczywiście podczas rozgrywki natykamy się na przeróżne minigry zręcznościowe, jednak wszystko to kręci się wokół wspomnianej już wariacji na temat golfa.

Podtrzymując klimaty rodem z wesołego miasteczka obecne w Carnival Games, twórcy gry przygotowali dla nas 27 pól golfowych rozmieszczonych w kreskówkowych, zwariowanych otoczeniach. I tak możemy się przenieść w czasy prehistoryczne, na Dziki Zachód, w dżungle Amazonii, zatokę piratów, w rejony piramid egipskich czy do nawiedzonej posiadłości. Wszędzie tam czekają na nas przeróżne wyzwania, począwszy od trybu Adventure, poprzez Challenge, a na trikowych uderzeniach kończąc.

Carnival Games: Mini Golf oferuje zabawę dla jednego gracza oraz zmagania wieloosobowe (do 4 Wiimotów jednocześnie). Nasze postępy zostają wynagrodzone przeróżnymi dodatkami, wśród których znajdują się unikatowe kije golfowe, ekscentryczne stroje (dwa razy więcej niż w Carnival Games) czy specjalne piłki – w sumie ponad 100 przedmiotów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Carnival Games Mini Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.