Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Carnival Games Mini Golf (Wii)

Carnival Games Mini Golf Wii

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf.

Zręcznościowe | golf | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Carnival Games Mini Golf (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

20października2008

7listopada2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf. Oczywiście podczas rozgrywki natykamy się na przeróżne minigry zręcznościowe, jednak wszystko to kręci się wokół wspomnianej już wariacji na temat golfa.

Podtrzymując klimaty rodem z wesołego miasteczka obecne w Carnival Games, twórcy gry przygotowali dla nas 27 pól golfowych rozmieszczonych w kreskówkowych, zwariowanych otoczeniach. I tak możemy się przenieść w czasy prehistoryczne, na Dziki Zachód, w dżungle Amazonii, zatokę piratów, w rejony piramid egipskich czy do nawiedzonej posiadłości. Wszędzie tam czekają na nas przeróżne wyzwania, począwszy od trybu Adventure, poprzez Challenge, a na trikowych uderzeniach kończąc.

Carnival Games: Mini Golf oferuje zabawę dla jednego gracza oraz zmagania wieloosobowe (do 4 Wiimotów jednocześnie). Nasze postępy zostają wynagrodzone przeróżnymi dodatkami, wśród których znajdują się unikatowe kije golfowe, ekscentryczne stroje (dwa razy więcej niż w Carnival Games) czy specjalne piłki – w sumie ponad 100 przedmiotów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Carnival Games Mini Golf

Klasyfikacja PEGI Carnival Games Mini Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Raport finansowy Take-Two - 3 mln Bioshocka 2, 15 mln GTA IV, Mafia II mocno opózniona
Raport finansowy Take-Two - 3 mln Bioshocka 2, 15 mln GTA IV, Mafia II mocno opózniona

wiadomość4 marca 2010

Take-Two Interactive poinformowało o swoich wynikach finansowych za pierwszy kwartał fiskalny 2010 (okres 1 listopada – 31 stycznia). Tradycyjnie towarzyszyły temu dane dotyczące sprzedaży poszczególnych gier oraz plany wydawcy na przyszłość.