Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Borderlands Online (PC)
OkładkaBorderlands Online (PC)

Borderlands Online PC

Opracowana głównie z myślą o rynku azjatyckim pierwszoosobowa strzelanina MMO, rozgrywająca się w uniwersum popularnej serii gier firmy Gearbox Software.

Akcji | FPP | science fiction | MMOFPS | FPS | MMO | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Borderlands Online Premiera PC

anulowana

producent: 2K China wydawca: Shanda Games Strona oficjalna

inny językinny język

Gry podobne do Borderlands Online

Warframe

PlanetSide 2

Firefall

Borderlands Online to gra MMORPG przeznaczona na chiński rynek. Tytuł stworzony przez zespół firmy 2K Games opiera się na słynnej serii strzelanek RPG, zapoczątkowanej przez deweloperów z Gearbox Software, jednak w odróżnieniu od niej, dedykowany jest wyłącznie zmaganiom w multiplayerze.

Gracze wcielają się w postacie należące do jednej z czterech klas. Mercenary to wojownik specjalizujący się w wykorzystywaniu broni palnej. Potrafi on również postawić podczas starcia wieżyczkę Nano, która strzela do przeciwników, a odpowiednio rozwinięta zapewnia także obronę. Firecharming to z kolei swego rodzaju mag władający tajemniczymi mocami oraz wzywający ognistego ptaka wspierającego go w walce. Następny w kolejności jest Dragon, czyli potężna postać nastawiona na walkę wręcz, a ostatnią klasą jest Windhunter – snajper i skrytobójca kontrolujący drona namierzającego przeciwników. Wykorzystywanie poszczególnych umiejętności bohaterów i uzupełnianie się z innymi graczami, są kluczowymi elementami prowadzącymi do sukcesu.

Oprawa graficzna Borderlands Online opiera się na tym samym stylu, co zwykłe odsłony serii. Oznacza to, ze mamy do czynienia z techniką cel-shading, sprawiającą, że postacie i otoczenie wyglądają jakby zostały wycięte z kreskówki.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.4 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Borderlands Online: Odpowiednia dla każdego wieku.