Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Borderlands Online (PC)

Borderlands Online PC

Opracowana głównie z myślą o rynku azjatyckim pierwszoosobowa strzelanina MMO, rozgrywająca się w uniwersum popularnej serii gier firmy Gearbox Software.

Akcji | FPP | science fiction | MMOFPS | FPS | MMO | strzelanki

PC Windows
Okładka Borderlands Online (PC)

producent: 2K China

wydawca: Shanda Games

Strona oficjalna

inny językinny język

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Borderlands Online to gra MMORPG przeznaczona na chiński rynek. Tytuł stworzony przez zespół firmy 2K Games opiera się na słynnej serii strzelanek RPG, zapoczątkowanej przez deweloperów z Gearbox Software, jednak w odróżnieniu od niej, dedykowany jest wyłącznie zmaganiom w multiplayerze.

Gracze wcielają się w postacie należące do jednej z czterech klas. Mercenary to wojownik specjalizujący się w wykorzystywaniu broni palnej. Potrafi on również postawić podczas starcia wieżyczkę Nano, która strzela do przeciwników, a odpowiednio rozwinięta zapewnia także obronę. Firecharming to z kolei swego rodzaju mag władający tajemniczymi mocami oraz wzywający ognistego ptaka wspierającego go w walce. Następny w kolejności jest Dragon, czyli potężna postać nastawiona na walkę wręcz, a ostatnią klasą jest Windhunter – snajper i skrytobójca kontrolujący drona namierzającego przeciwników. Wykorzystywanie poszczególnych umiejętności bohaterów i uzupełnianie się z innymi graczami, są kluczowymi elementami prowadzącymi do sukcesu.

Oprawa graficzna Borderlands Online opiera się na tym samym stylu, co zwykłe odsłony serii. Oznacza to, ze mamy do czynienia z techniką cel-shading, sprawiającą, że postacie i otoczenie wyglądają jakby zostały wycięte z kreskówki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.4 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Borderlands Online

Wymagania wiekowe Borderlands Online

odpowiednia dla każdego wieku

Borderlands Online anulowane. Studio 2K China zamknięte
Borderlands Online anulowane. Studio 2K China zamknięte

wiadomość7 listopada 2015

Gra Borderlands Online, sieciowa odsłona popularnej strzelanki studia Gearbox Software przeznaczona na rynek azjatycki została anulowana. Jednocześnie zamknięto odpowiedzialną za produkcję firmę 2K China. Decyzja ma związek z przewidywanym niskim poziomem zwrotu kosztów procesu deweloperskiego.

Borderlands Online - zapowiedziano nowe chińskie MMORPG
Borderlands Online - zapowiedziano nowe chińskie MMORPG

wiadomość8 grudnia 2014

Chińscy fani serii Borderlands w przyszłym roku rozpoczną zabawę w ramach beta testów gry MMORPG Borderlands Online. Tytuł zaoferuje cztery klasy postaci, będące odpowiednikami bohaterów pierwszej części stworzonej przez zespół Gearbox Software.